Izstāde „Veselības augi un garšaugi 2022”

15.09.2022.
Izstāde „Veselības augi un garšaugi 2022”
21.09.2022. - 25.09.2022.
Norises vieta
Izstāžu zāle 2. stāvā
Notikuma valodas
RU

No 21. līdz 25. septembrim Latvijas Nacionālajā dabas muzejā norisināsies izstāde „Veselības augi un garšaugi 2022”, kas tapusi sadarbībā ar Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu klubu „Tomāts” un Bulduru Dārzkopības vidusskolas siltumnīcām.

Rudenī, kad īpaši svarīga kļūst imunitātes stiprināšana, piedāvājam iepazīt ārstniecības augu, garšaugu un dažādu netradicionālo dārzeņu daudzveidību, saņemt konsultācijas par to audzēšanu un uzzināt par to plašajām lietošanas iespējām.

Izstādē piedalīsies  Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu kluba „Tomāts” biedri: Sarma Žarčinska, Niāra Trone, Rita Armulika, Maija Čerjaka, Darja Jureviča un Ludmila Kodzasova, kā arī speciālisti no Bulduru Dārzkopības vidusskolas siltumnīcām. Dalībnieki sola bagātīgu eksponātu daudzveidību: iekštelpās un dārzā audzējami veselības augi un garšaugi, smiltsērkšķi, paprika, čili, baklažāni un mazāk zināmi eksotiski dārza augi.

Izstādes laikā varēs iegādāties augu sēklas un stādus, tāpēc jo īpaši aicināti  dārzkopji, kas meklē jaunus dārzeņu veidus un šķirnes.

Izstādes atklāšana trešdien, 21. septembrī, plkst. 12.00 Latvijas Nacionālā dabas muzeja 2. stāva izstāžu zālē.

Izstādes darba laiks:

T.  10.00–17.00
C. 10.00–19.00
P.  10.00–17.00
S.  10.00–17.00
Sv.10.00–17.00

Biļešu cenas:
pieaugušajiem – 2,50 €
pensionāriem, studentiem – 2,00 €*
skolēniem – 1,50 €*
*uzrādot apliecību

Biļetes izstādes apmeklējumam var iegādāties arī lietotnē Mobilly.

• Biļešu cenas ir tādas pašas, kā perkot muzeja kasē.
  • Pērkot biļeti Mobilly, jāpievieno arī bezmaksas apmeklējums, piemēram, pirmsskolas vecuma bērniem.
  • Biļetes QR lūdzam uzrādīt muzeja administratoram kases zonā.

Ieeja izstādē bez maksas:

• pirmsskolas vecuma bērniem;
  • internātskolu, speciālās izglītības skolu un klašu audzēkņiem, krīzes centru, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem, bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem un tos pavadošajām personām (uzrādot statusu apliecinošu dokumentu);
  • plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, kas ataino norises muzejā (uzrādot preses karti);
  • citu muzeju darbiniekiem (uzrādot apliecību vai Starptautiskās muzeju padomes (ICOM) biedra karti);
  • politiski represētajām personām(uzrādot apliecību), tai skaitā Ukrainas civiliedzīvotājiem;
  • personām līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, personām ar 1.un 2.grupas invaliditāti (uzrādot apliecību) un personām, kas pavada personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti vai personas ar 1.grupas invaliditāti;
  • personām ar ielūgumiem;
  • personām, kurām izsniegtas atbilstošas Latvijas Nacionālā dabas muzeja ieejas kartes.

Ieeja izstādē ar atlaidi:

Jāņa Rozes grāmatnīcas Pircēja kartes īpašniekam – 15% atlaide (tikai biļetēm muzeja kasē; vienā reizē ar vienu pircēja karti var iegādāties ne vairāk kā 4 biļetes).

Informācija par Latvijas Nacionālā dabas muzeja rīkoto pasākumu un izstāžu fotografēšanu un/vai filmēšanu, fotogrāfiju un video uzglabāšanu un publicēšanu šeit.

Pievienotie faili