Izstādes

Izstādēm Latvijas Nacionālajā dabas muzejā ir gadu desmitiem sena vēsture. Ik gadu muzejā norisinās vidēji 20 izstādes.

Muzeja speciālistu veidotās tematiskas izstādes par aktuāliem dabas, ekoloģijas un vides aizsardzības jautājumiem un norisēm, daļa no tām pārtop ceļojošās izstādēs, kas turpina izglītot un priecēt apmeklētājus dažādos Latvijas novados. 


Ikgadējās vasaras un rudens sezonas izstādes, ko rīkojam sadarbībā ar dažādām dārzkopības biedrībām, iemīļojuši apmeklētāji no Rīgas un citām Latvijas pilsētām. Bagātīgā vasaras un rudens sezonas izstāžu daudzveidība labi raksturo interesi par puķkopību un dārzkopību, draudzīgu sāncensību kolekcionāru vidū un aizrautīgu selekcijas tradīciju. 


Ik gadu muzejā norisinās vairākas dabas tematiem veltītas mākslas izstādes. Viena no tām muzeja organizētā fotokonkursa Mans Putns žūrijas izvēlēto darbu izstāde, kas norisinās jau kopš 2002. gada. Tāpat sniedzam iespēju dažādām biedrībām, organizācijām, kā arī privātpersonām organizēt izstādes muzeja telpās.

Atbalstām gan dabas fotogrāfus un māksliniekus, gan organizācijas, kas popularizē muzejam tuvas tēmas. Sīkāk par šo pakalpojumu iespējams uzzināt, zvanot pa tālruni 67356025,  vai, rakstot e-pastu undine.preisa@lndm.gov.lv.


Muzeja izstādes virtuāli