Zinātkāro ģimeņu sestdienas - ATCELTAS

03.10.2020. - 17.10.2020.
11.0015.00
Notikuma valodas

Saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī nodarbības oktobrī atceltas.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Sestdienās aicinām apmeklēt īpašas nodarbības par dažādām dabas tēmām, kas paredzētas ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Nodarbības vada muzejpedagoģe Eleonora Zuimača. Tēma oktobrī – Zemes nebeidzamais ceļojums.

Jaunās sezonas pirmā mēneša nodarbībās pētīsim, kā kustās planēta Zeme? Kāpēc dažās zemeslodes vietās ir ļoti karsts, bet citur savukārt – ļoti auksts? Zemes un saules kustīgā modeļa – telūrija – demonstrējums palīdzēs labāk saprast, kāpēc uz mūsu planētas ir tik atšķirīgi dabas apstākļi. Kā tas ietekmē dzīvības formu daudzveidību uz zemes? Kādi dzīvnieki dzīvo dažādās zemeslodes vietās?

To varēsiet noskaidrot ne tikai skatoties un klausoties, bet arī veicot praktiskus uzdevumus uz ekspozīcijas grīdas, kas ir veidota kā pasaules karte. Bērni kopā ar vecākiem mēģinās atpazīt kontinentus uz grīdas un novietot katram kontinentam atbilstošos dzīvnieku modeļus. To paveikt palīdzēs ekspozīcijas dinamiskās kartes.

Kas?
Nodarbības par dabas tēmām kopā ar muzejpedagoģi Eleonoru Zuimaču.

Kam?
Ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem.

Kad?
Katra mēneša* 1., 2. un 3. sestdienā no plkst. 11.00 līdz 15.00.
*No oktobra līdz maijam

Kur?
Dabas izziņas istabā „Par Zemi, Sauli un mums” 6. stāvā.

Pieteikšanās
Uz nodarbībām ir jāpiesakās iepriekš, zvanot pa tālruni – 67356039, 26516201.
Nodarbības pieejamas latviešu un krievu valodā.

Cik?
Maksa par nodarbību – muzeja ieejas biļete + nodarbības biļete – 5,00 € ģimenei.

Dalībnieku skaits grupā ierobežots.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem muzeja tīmekļa vietnē un, plānojot apmeklējumu, savlaicīgi iepazīties ar aktuālo informāciju.