Uzdevumu trasīte „Zilie brīnumi dabā”

06.03.2023.
Uzdevumu trasīte „Zilie brīnumi dabā”
11.03.2023. - 24.03.2023.
Notikuma valodas

Uzdevumu trasītes (grāmatiņas) ir tematiski materiāli, kuru aizpildīšana muzejā palīdz pievērst uzmanību ekspozīciju objektiem, kam citkārt tiek paiets garām. Aktivitāti muzeja apmeklētājiem parasti piedāvājam brīvlaikos vai kādos īpašos sezonas notikumos – 1. septembris, Ziemassvētki, Mātes diena u.tml.

Sagaidot skolēnu pavasara brīvlaiku un Pasaules ūdens dienu, 22. martā, šoreiz piedāvājam uzdevumu trasīti „Zilie brīnumi dabā”. Tā aicinās meklēt un atklāt dabas objektus, kam ir saistība ar zilo krāsu – minerālus, kukaiņus, putnus, augus  un citus.

Trasīte būs lieliska izvēle, ja muzeju apmeklējat kopā ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

Uzdevumu trasīte apmeklētājiem pieejama no 11. līdz 24. martam muzeja vestibilā.

Dalība pasākumā – ar muzeja biļetēm.