Seminārs „Kukaiņi un to nozīme dabas procesos”

22.11.2023.
Skudras un peonija
Foto - U. Piterāns
14.12.2023.
09.3022.00
Notikuma valodas

Dabaszinātņu priekšmetu pedagogus un ikvienu interesentu aicinām apmeklēt semināru „Kukaiņi un to nozīme dabas procesos”. Seminārā būs iespēja noklausīties Latvijas vadošo entomologu stāstījumus par skudrām Latvijā, kukaiņu evolūciju, to nozīmi ilgtspējīgā meža apsaimniekošanā, kā arī kukaiņu fotografēšanu un skolēnu iesaisti tajā. Seminārā piedāvātā informācija izmantojama mācību stundu satura veidošanā un palīdzēs bagātināt mācību procesu.

Latvijas Nacionālā dabas muzeja ikgadējais seminārs veltīts entomoloģijai, piedāvājot tematiski daudzveidīgu programmu. Seminārs ir lieliska iespēja klātienē tikties ar zinošiem biologiem, kurus vieno profesionāla interese par kukaiņu pētniecību. Ikdienā speciālisti darbojas dažādās organizācijās – Latvijas Universitātē, Dabas aizsardzības pārvaldē, Latvijas Entomologu biedrībā un Latvijas Nacionālajā dabas muzejā. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties arī ar Dabas muzeja aktualitātēm un ielūkoties jaunajā muzeja izstādē „SKUDRA”.

Seminārs norisināsies ceturtdien, 14. decembrī, no plkst. 10.00 (ierašanās no plkst. 9.30) līdz 16.00 Latvijas Nacionālajā dabas muzejā K. Barona ielā 4, Rīgā.

Semināram nepieciešams reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu.
Anketā lūdzam norādīt, ja vēlaties saņemt apliecinājumu par dalību seminārā.
Reģistrācija atvērta līdz 11. decembrim plkst. 14.00.

Semināra dienaskārtība zemāk pielikumā.

Dalība bez maksas.

Informācija par semināru Polīna Šķiņķe 67356058, polina.skinke@lndm.gov.lv.

Semināra norisi finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds projektā „Interaktīva izstāde par skudrām un citiem kukaiņiem” Nr.1-08/35/2023.

Atbalstītāji