Notikumu kalendārs – februāris 2024

30.01.2024.
Notikumu kalendārs – februāris
Publicitātes attēls

Februāra sākumā svinot Pasaules mitrāju dienu, Latvijas Nacionālais dabas muzejs aicina apzināties un izprast purvu, upju, ezeru, palieņu un dīķu nozīmi klimata līdzsvara regulēšanā, bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā un kvalitatīvas dzīves nodrošināšanā mums, cilvēkiem. Liela loma mūsu ikdienā ir arī dažādiem dabā sastopamajiem minerāliem, par kuriem vairāk varēs uzzināt februāra Ģimenes dienā. Savukārt pieminot otro gadadienu kopš Krievijas sāktā pilna apmēra karā Ukrainā, Dabas muzejs turpina paust nemainīgu atbalstu Ukrainas tautai un piedāvā bezmaksas ekskursijas Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri patvērumu raduši Latvijā.

Plašāka informācija par februāra aktualitātēm zemāk pielikumā un www.dabasmuzejs.gov.lv.

Dabas muzejs – solis tuvāk dabai. Nāc un iepazīsti!

Pievienotie faili