Konkursa „Cielavas gudrības” 14. sezonas ceturtā atlases anketa

18.03.2021.
Ekspozīcija „Cilvēks un vide”

Esam nonākuši konkursa  „Cielavas gudrības” 14. sezonas finiša taisnē!

Šī mācību gada laikā esam devušies attālinātā ekskursijā pa Latvijas Nacionālā dabas muzeja ekspozīcijām, apskatot gan zemes dzīles, gan dažādus dzīvniekus un biotopus.

Visbeidzot esam nonākuši līdz 5. stāvam. Šajā anketā pievērsīsim uzmanību tam, kā cilvēka darbība ietekmē vidi un cik lielu „pēdu” mēs atstājam gan Latvijā, gan citviet uz mūsu planētas.

Atgādinām, ka katrai komandai ir jāzpilda vismaz trīs no četrām atlases anketām, bet, aizpildot visas četras, vērā tiks ņemtas trīs labākās. Tas nozīmē, ka ir iespēja uzlabot savus rezultātus!

• Šīs kārtas, kā arī kopvērtējuma rezultāti tiks paziņoti 21. aprīlī www.dabasmuzejs.gov.lv.
  • Ar finālistu komandām sazināsimies e-pastā.

Atbildes lūdzam sūtīt uz e-pastu eliza.skutane@lndm.gov.lv vai pastu Latvijas Nacionālais dabas muzejs, K.Barona ielā 4, Rīga, LV–1050, ar norādi „Cielavas gudrības" līdz 13. aprīlim (pasta zīmogs).

Konkursa „Cielavas gudrības” 4. atlases anketa.

Plašāka informācija un konkursa nolikums šeit.

Vēlam veiksmi!