Jauna bezmaksas ekskursija Ukrainas civiliedzīvotājiem

24.11.2023.
Latvijas Nacionālā dabas muzeja gids Mikola Vasilenko

Latvijas Nacionālais dabas muzejs piedāvā jaunu bezmaksas ekskursiju Ukrainas civiliedzīvotājiem ekspozīcijā „Dzīvība jūrās”. Ekskursiju vada gids no Ukrainas – biologs Mikola Vasilenko. Muzejā turpinās arī citas bezmaksas ekskursijas ukraiņu valodā.

Jau vairāk nekā pusotru gadu Latvijas Nacionālais dabas muzejs aicina Ukrainas civiliedzīvotājus apmeklēt bezmaksas ekskursijas, ko vada Mikola Vasilenko – dabas pētnieks, biologs un ornitologs no Ukrainas. Līdz kara sākuma M.Vasilenko visu mūžu dzīvoja Ukrainā un vairāk nekā 30 gadus strādāja Zaporižjes Nacionālajā universitātē. Sākoties karam, viņš bija spiests pārcelties uz Latviju. Kopš 2022. gada jūnija M.Vasilenko strādā kā gids Latvijas Nacionālajā dabas muzejā. 2023. gada pavasarī muzejā bija apskatāma viņa akvareļiu izstāde „Putni pie mājām”.

Ukrainas civiliedzīvotājiem ir iespēja pieteikties jaunajai ekskursijai ekspozīcijā „Dzīvība jūrās”, kā arī piedalīties ekskursijā par Latvijas putniem un zvēriem. Pēc ekskursijas Ukrainas civiliedzīvotāji var bez maksas apmeklēt citas muzeja ekspozīcijas.

• Ekskursijas notiek: trešdienās un ceturtdienās pulksten 15.00
  • Valoda: ukraiņu vai krievu pēc vienošanās
  • Ilgums: apmēram 60 minūtes
  • Pieteikšanās un plašāka informācija: 28141228