Ģimenes diena „Stop! Piesārņots!”

21.11.2022.
Ģimenes diena „Stop! Piesārņots!”
Ģimenes diena „Stop! Piesārņots!”
Foto - LNDM arhīvs
Notikuma laiks
26.11.2022.
11.0016.00
Notikums paredzēts
Notikuma valodas
LV

Novembra ģimenes dienā aplūkosim visā pasaulē aktuālu tēmu – vides piesārņojums un atkritumu apsaimniekošana.  

Ģimenes dienas ir viens no iemīļotākajiem pasākumiem Dabas muzejā. Tās notiek mēneša pēdējā sestdienā un ir interesantas bērniem no 5 līdz 12 gadu vecumam. Ierodoties muzejā, dalībnieki saņem īpaši sagatavotu uzdevumu grāmatiņu par kādu aktuālu dabas tēmu. Uzdevumu atrisinājumi jāmeklē muzeja ekspozīcijās un tos palīdz noskaidrot arī muzeja speciālisti un pedagogi.

Šoreiz atbildes uz uzdevumiem būs jāmeklē izstādē „Stop! Piesārņots!” un ekspozīcijā „Cilvēks un vide”. Apmeklētāji uzzinās, cik ilgā laikā sadalās dažādi sadzīves atkritumi, pareizi tos "sašķiros", mācīsies atpazīt piesārņojumu veidus un pārdomās, ko ikviens, gan liels, gan mazs, var darīt, lai mazinātu vides piesārņojuma problēmu. Tie, kas vēlēsies, mājās varēs doties ar noderīgu pašizgatavotu radošo darbiņu. 


Ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00 (materiālu izsniegšana notiek līdz plkst. 15.30). Uzdevumu izpildīšana aizņems aptuveni 40–60 minūtes.

Ģimenes dienā iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Maksa par pasākumu – muzeja ieejas biļete + nodarbības biļete – 3,00 € ģimenei.

Muzeja biļešu cenas:
pieaugušajiem – 3,50 €
pensionāriem, studentiem – 2,50 €*
skolēniem – 1,50 €*
*uzrādot apliecību

Ieeja muzejā bez maksas – saskaņā ar Latvijas Nacionālā dabas muzeja maksas pakalpojumu cenrādi un personām, kurām izsniegtas atbilstošas Latvijas Nacionālā dabas muzeja ieejas kartes.

Informācija par atlaidēm muzja biļetēm šeit.