„Gada dzīvnieks 2020" paziņošana

09.01.2020.
12.0014.00
Notikuma valodas

Mediju pārstāvjus un visus interesentus aicinām uz „Gada dzīvnieks 2020" paziņošanu un informācijas stenda atklāšanu ceturtdien, 9. janvārī, plkst. 12.00 Latvijas Dabas muzeja ekspozīcijā „Latvijas augi un sēnes" 4. stāvā.

Pasākumā piedalīsies: Latvijas Valsts mežzinātnes institūta „Silava" pētnieks Jānis Ozoliņš, Dabas aizsardzības pārvaldes vecākais eksperts Vilnis Skuja un Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza uzraugs Mārtiņš Zilgalvis.

Pasākuma ilgums plānots līdz 1,5 h.

Speciālisti mediju intervijām būs pieejami no plkst. 11.00.

Pasākumam varēs sekot līdzi tiešraidē Latvijas Dabas muzeja Facebook kontā.

Dalība ar muzeja ieejas biļetēm.

Kontaktinformācija saziņai: Polīna Šķiņķe 67356058; polina.skinke@ldm.gov.lv.

Informējam pasākuma dalībniekus, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtās fotogrāfijas un video materiālus izmantosim publicitātes un sabiedrības informēšanas vajadzībām, izvietojot tos Latvijas Dabas muzeja interneta vietnē un sociālo tīklu lapās. Personas dati tiks apstrādāti, ievērojot konfidencialitātes prasības un personas datu drošību, kā arī personas dati netiks nodoti trešajām personām, ja vien to nenosaka normatīvie akti.

Informējam, ka Jums ir tiesības iebilst pret sevis fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotogrāfam vai operatoram, vai Latvijas Dabas muzeja darbiniekiem pasākuma laikā. Tāpat pēc fotogrāfiju vai video publicēšanas Jūs varat sazināties ar Latvijas Dabas muzeju, rakstot uz e-pastu ldm@ldm.gov.lv, ja vēlaties konkrētu fotogrāfiju vai video dzēst vai anonimizēt.

Ar Datu aizsardzības speciālistu var sazināties, rakstot uz e-pasta adresi das@varam.gov.lv. Sūdzību par personas datu apstrādi Latvijas Dabas muzejā ir tiesības iesniegt Datu valsts inspekcijai.

Informācija atjaunota 2020. gada 7. janvārī.