Fotokonkursa „Mans putns 2023” laureātu apbalvošana un izstādes atklāšana

14.04.2023.
15.0016.00
Notikuma valodas

Aicinām uz fotokonkursa „Mans putns 2023” laureātu apbalvošanu un izstādes atklāšanu piektdien, 14.aprīlī, plkst. 15.00 Latvijas Nacionālā dabas muzeja izstāžu zālē 1.stāvā.

Dalība pasākumā ar muzeja ieejas biļeti.

Bezmaksas ieeja personām ar ielūgumiem un saskaņā ar muzeja cenrādi skat. šeit.

Jau vairāk nekā 20 gadus Dabas muzejs katru pavasari izsludina fotokonkursu „Mans putns”, uzrunājot fotogrāfus amatierus un aicinot iesniegt savus labākos darbus, kuros redzama putnu dzīve Latvijas savvaļas dabā. Konkursa dalībnieki aizvien pārsteidz žūriju un cits citu ar skaistiem un negaidītiem attēliem.

Konkursa rezultātā top izglītojoša izstāde, kurā skatāmi labākie darbi. Fotogrāfijas papildina zooloģiskā krājuma putnu izbāžņi, kas ikdienā nav skatāmi muzeja ekspozīcijās.

Par balvām fotokonkursa laureātiem paldies atbalstītājiem:

SIA „Mad Formāt”, SIA „Jāņa sēta”,

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs un Z/s „Zutiņi”.

Informācija

Dmitrijs Boiko, Zooloģijas nodaļas vadītājs, ornitologs; 67356041, dmitrijs.boiko@lndm.gov.lv.

Undīne Preisa, izstāžu kuratore; 26159323, mansputns2023@lndm.gov.lv.

Informācija par Latvijas Nacionālā dabas muzeja rīkoto pasākumu un izstāžu fotografēšanu un/vai filmēšanu, fotogrāfiju un video uzglabāšanu un publicēšanu šeit.

Atbalstītāji