Dabas muzeja Ziemassvētku labdarības pasākumi „Ciemos pie skudras”

28.11.2023.
Dabas muzeja Ziemassvētku labdarības pasākumi „Ciemos pie skudras”
Publicitātes attēls
06.12.2023. - 15.12.2023.
10.0017.00
Notikuma valodas

Par tradīciju jau daudzu gadu garumā Dabas muzejā kļuvuši tematiski Ziemassvētku labdarības pasākumi. Arī šogad, sagaidot ziemas skaistākos svētkus, Latvijas Nacionālais dabas muzejs aicina internātskolu, speciālo skolu, attīstības, krīzes un dienas centru audzēkņus pieteikties uz pasākumu „Ciemos pie skudras”.

Šogad ciemosimies izstādē „SKUDRA” un kopā izstaigāsim mazā, bet rosīgā kukainīša – skudras – ikdienas gaitas. Iepazīsimies ar daudzveidīgajiem pienākumiem, kas jāveic visiem skudru pūžņa iemītniekiem, aplūkosim skudru labos un ne tik draudzīgos kaimiņus dabā, kā arī paspēlēsim spēles, kas mums palīdzēs labāk izprast, kā rit dzīve lielajā skudru saimē.

Kad būs mazliet iepazīta brīnumainā skudru valstība, darbosimies praktiski un izveidosim paši savu skudru pasauli. Šo darbiņu varēs dāvināt sev vai kādam draugam Ziemassvētkos. Noslēgumā jau par tradīciju kļuvis kopīgs svētku mirklis pie Ziemassvētku eglītes, un noteikti būs arī kādi mīļi un sirsnīgi pārsteigumi!

Pasākumi notiks no 6. līdz 15. decembrim, katru dienu plkst. 10.00; 12.00 un 14.00, iepriekš piesakoties pa tālruni 67356039, 26665406.

Ziemassvētku labdarbību atbalsta SIA „Orkla Latvija” zīmols Staburadze.

Atbalstītāji