Aicinām darbā krājuma glabātāju

29.11.2022.
Ekspozīcija „Zemes un biosfēras evolūcija”

Latvijas Nacionālais dabas muzejs aicina darbā krājuma glabātāju

Darba pamatpienākumi:

• Nodrošināt muzeja krājuma veidošanu, papildināšanu, uzskaiti, saglabāšanu un rīcību ar tajā esošajiem priekšmetiem atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.956 “Noteikumi par Nacionālo muzeju krājumu”;
  • Veikt datu ievadi, datu aktualizēšanu un nodrošināt to pieejamību Nacionālā muzeju krājuma kopkataloga informācijas sistēmā;
  • Atbilstoši savai kompetencei sniegt konsultācijas muzeja darbiniekiem un apmeklētājiem.

Ja Tev ir:

• Augstākā izglītība bioloģijā;
  • Iemaņas darbā ar datoru;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Angļu vai vācu valodas zināšanas darba pienākumu veikšanai nepieciešamajā līmenī (vācu valodas prasme tiks uzskatīta par priekšrocību).

Ja Tev piemīt:

• Vēlēšanās un prasme strādāt ar muzeja priekšmetiem;
  • Spēja plānot savu darba laiku un strādāt intensīvi;
  • Komunikācijas spējas un prasme strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

• Darbu pozitīvā un dinamiskā vidē vienā no vecākajiem un apmeklētākajiem muzejiem Latvijā;
  • Iespēju īstenot savas idejas un iegūt jaunu pieredzi;
  • Mēnešalgu līdz EUR 1050 (8.mēnešalgu grupa), veselības apdrošināšanu u.c. sociālās garantijas.

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli līdz 2022. gada 12. decembrim ineta.vitola@lndm.gov.lv.

Sazināsimies ar pirmo atlases kārtu izturējušajiem kandidātiem!