Šogad muzejam vairāk nekā 105000 apmeklētāji

23.01.2019.
2018. gadā muzeju apmeklējuši vairāk nekā 105 000 apmeklētāju
Publicitātes attēls

Latvijas Dabas muzejā 2018. gads bija darbīgs un ražīgs. Esam sagaidījuši vairāk nekā 105 000 apmeklētāju, t.sk. 199 simtgades lielprojekta „Latvijas skolas soma” skolēnu grupas, atklājuši jaunu ekspozīciju „Mineraloģija”, devušies tuvās un tālās ekspedīcijās, papildinājuši muzeja krājumu un turpinājuši krājuma priekšmetu digitalizāciju Nacionālajā muzeju krājuma kopkatalogā.

Sakām lielu paldies visiem apmeklētājiem – gan tiem, kas aizvadītajā gadā mūs apciemoja pirmo reizi, gan muzeja ilggadējiem faniem! Daudzas aktivitātes un projekti nebūtu iespējami bez sadarbības partneru atsaucības un atbalsta, ko novērtējam un par ko, protams, esam pateicīgi.

Šogad aktīvi turpināsim ekspozīciju un sniegto pakalpojumu pilnveidošanu, lai Latvijas Dabas muzeja apmeklējums arvien būtu saistošs, ērts un patīkams.

Latvijas Dabas muzeja kolektīvs