Skolēnu pavasara brīvlaiks Dabas muzejā

06.03.2023.
Skolēnu pavasara brīvlaiks Dabas muzejā

Pavasara brīvlaikā aicinām apmeklēt Dabas muzeju un iepazīt daudzveidīgas ekspozīcijas un izstādes par Latvijas un pasaules dabu. Mazākajiem apmeklētājiem dabas brīnumus palīdzēs atklāt uzdevumu trasīte. Brīvlaika nedēļā muzejs būs atvērts arī pirmdien un otrdien, 13. un 14. martā.

Latvijas Nacionālais dabas muzejs ir viens no vecākajiem daudznozaru dabaszinātņu muzejiem Baltijā, un pēdējo gadu laikā piedzīvojis daudz izmaiņu. Šobrīd muzejā skatāmas 12 ekspozīcijas, kurās ar iežu, minerālu, izbāžņu, herbāriju, dažādu procesu modeļu un interaktīvu objektu palīdzību var izzināt un izprast mūsu un pasaules dabas vēsturi, vērtības un likumsakarības.

Aicinām ielūkoties arī trīs izglītojošās izstādēs, kas šobrīd atvērtas muzejā – „STOP! PIESĀRŅOTS!”, „Gulbji – zināmais un nezināmais” un fotoizstāde „Lācis – mūsu kaimiņš”. Izstādes būs interesantas ģimenēm ar dažāda vecuma bērniem, kā arī pieaugušajiem. Informācija par izstādēm šeit.

Jaunākajiem muzeja apmeklētājiem no 11. līdz 24. martam būs pieejama uzdevumu trasīte „Zilie brīnumi dabā”, kas palīdzēs atklāt kukaiņus, putnus, augus un citus dabas objektus, kam ir saistība ar zilo krāsu. Zilās krāsas tēma izvēlēta, atzīmējot Pasaules ūdens dienu 22. martā. Uzdevumu trasītes materiālus varēs saņemt muzeja vestibilā, uzrādot ieejas biļeti.

Skolēnu pavasara brīvlaikā Latvijas Nacionālais dabas muzejs būs atvērts arī pirmdien un otrdien, 13. un 14. martā, no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Ieejas biļetes var iegādāties muzeja kasē un mobilo maksājumu lietotnē „Mobilly”.

Muzeja darba laiks no 13. līdz 19. martam:

Pirmdien 10.00–17.00
Otrdien 10.00–17.00