Seminārs „Videi draudzīga atkritumu apsaimniekošana”

18.05.2021.
Videi draudzīga atkritumu apsaimniekošana
03.06.2021.
09.3012.20
Notikuma valodas

Tuvojoties Starptautiskajai Vides dienai (5. maijs), aicinām dabaszinātņu skolotājus, vides speciālistus un ikvienu interesentu uz semināru „Videi draudzīga atkritumu apsaimniekošana”.

Semināra laikā dažādu jomu profesionāļi iepazīstinās ar aktualitātēm atkritumu apsaimniekošanā Latvijā, ilgtspējīgas modes principiem, bezatlikuma dzīveisveidu un citām tēmām. Savukārt Latvijas Nacionālā dabas muzeja speciālisti iepazīstinās ar Kohēzijas fonda projekta ietvaros tapušajiem jaunumiem muzejā – papildinājumu ekspozīcijā „Cilvēks un vide” par ilgtspējīgu atkritumu apsaimniekošanu un jauno spēli skolēniem par atkritumu šķirošanu, kas būs pieejama gan muzeja mājaslapā, gan drukātā veidā.

Seminārs norisināsies Zoom platformā ceturtdien, 3. jūnijā, no plkst. 9.30 līdz 12.20.

Semināram nepieciešams reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu. Reģistrācija atvērta līdz 2. jūnijam plkst. 14.00.

Programma

Dalība bez maksas.

Sekojot informācijai e-pastā pēc reģistrācijas beigām, interesenti varēs pieteikties elektroniskam apliecinājumam par dalību seminārā.

Informācija par semināru polina.skinke@lndm.gov.lv

Seminārs notiek Kohēzijas fonda projekta “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” Nr. 5.4.2.2/17/I/002 ietvaros.

Pievienotie faili
Atbalstītāji