Seminārs „Piesārņojums ap mums”

23.05.2022.
Seminārs „Piesārņojums ap mums”
09.06.2022.
09.0014.00
Notikuma valodas

Atzīmējot Starptautisko vides dienu (5. jūnijs), aicinām dabaszinātņu skolotājus, vides speciālistus un ikvienu interesentu uz semināru „Piesārņojums ap mums”.

Šogad semināra laikā dažādu jomu profesionāļi runās par piesārņojumu, ar ko ikdienā saskaramies mēs visi. Tiks apskatīts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas paveiktais un iecerētais piesārņojuma mazināšanai, kā arī notiekošais gaisa kvalitātes monitoringa programmā. Speciālisti no pētniecības institūcijām stāstīs par mazāk zināmiem piesārņojuma veidiem – gaismu, troksni, smakām un mikroplastmasu. Savukārt Dabas muzeja speciālisti iepazīstinās ar Kohēzijas fonda projekta ietvaros tapušajām ekspozīcijām „Latvijas zīdītāji” un „Nepērc viņu dzīvības (Vašingtonas konvencija)”, papildinājumiem ģeoloģijas, Latvijas putnu, botānikas un entomoloģijas ekspozīcijās un jaunumiem muzeja piedāvājumā.

Seminārs norisināsies Latvijas Nacionālā dabas muzejā K. Barona ielā 4, Rīgā, ceturtdien, 9. jūnijā, no plkst. 9.00 līdz 14.00.

Semināram nepieciešams reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu. Reģistrācija atvērta līdz 7. jūnijam plkst. 14.00.

Programma

Dalība bez maksas.

Dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību seminārā.

Informācija par semināru polina.skinke@lndm.gov.lv

Seminārs notiek Kohēzijas fonda projekta “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” Nr. 5.4.2.2/17/I/002 ietvaros.

Atbalstītāji