Konkursa „Cielavas gudrības” 13. sezonas ceturtā atlases anketa

03.04.2020.
Publicitātes attēls
Foto - Pixabay

Klāt iepriekš neparedzētā ceturtā (neklātienes) atlases anketa „Biosfēra”. Šoreiz apskatīsim dzīvo dabu, kuru ietekmē cilvēka darbības pasaulē.

Atbildes lūdzam sūtīt uz e-pastu eliza.skutane@ldm.gov.lv vai pa pastu Latvijas Dabas muzejs, K. Barona ielā 4, Rīga, LV-1050, ar norādi „Cielavas gudrības" līdz 7. maijam (pasta zīmogs).

Kā jau iepriekš informējām, saistībā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī ir mainījusies konkursa norise. Ņemot vērā pašreizējo informāciju, finālspēles otrā daļa 2. jūnijā Dabas un tehnoloģiju parkā „URDA” iespējams notiks, bet ir nedaudz mainīta finālistu izvēles kārtība.

Kopvērtējumā katrai komandai tiks ņemtas vērā trīs labākās atlases anketas no četrām. Lai tiktu ieskaitīts kopvērtējums, komandai jāiesniedz vismaz trīs anketas. Uz fināla kārtu tiks uzaicinātas desmit labākās komandas.

Sekojiet līdzi informācijai par konkursu, jebkuras izmaiņas tiks iepriekš paziņotas.

Trešās atlases kārtas rezultāti tiks publicēti līdz 9. aprīlim.

Konkursa „Cielavas gudrības” 4. atlases anketa.

Labots konkursa nolikums.

Veselību Jums visiem!