Izstādes

Ikgadējās vasaras un rudens sezonas izstādes, ko rīkojam sadarbībā ar dažādām dārzkopības biedrībām, iemīļojuši apmeklētāji no Rīgas un citām Latvijas pilsētām. Muzejam izveidojusies veiksmīga sadarbība ar ziedu audzētājiem, selekcionāriem, Latvijas Universitātes Botānisko dārzu, Nacionālo botānisko dārzu un virkni citu organizāciju. Bagātīgā izstāžu daudzveidība labi raksturo interesi par puķkopību un dārzkopību, draudzīgu sāncensību kolekcionāru vidū un aizrautīgu selekcijas tradīciju. 

Muzeja speciālisti regulāri veido tematiskas izstādes par aktuāliem dabas, ekoloģijas un vides aizsardzības jautājumiem. Par vienu no muzeja atpazīstamības zīmēm kļuvusi sēņu izstāde, ko vairāk nekā 60 gadus ik rudeni organizē muzeja darbinieki. Sadarbībā ar Dabas muzeja atbalsta biedrību un iesaistoties starptautiskās programmās, ir tapušas saturiski bagātas ceļojošās izstādes, kas turpina izglītot un priecēt apmeklētājus dažādos Latvijas novados.

Sniedzam iespēju dažādām biedrībām, organizācijām, kā arī privātpersonām organizēt izstādes muzeja telpās. Sīkāk par šo pakalpojumu iespējams uzzināt, zvanot pa tālruni 67356024  vai rakstot e-pastu baiba.krustina@ldm.gov.lv

 

 

Gaidāmās izstādes