Zinātkāro ģimeņu sestdienas

11.0015.00
Notikuma valodas
RU

Aicinām ģimenes pieteikties uz izglītojošām nodarbībām par dabas tēmām, ko vada muzejpedagoģe Eleonora Zuimača. Aprīlī nodarbību tēma – KĀ ATNĀK PAVASARIS?

Jau kādu laiku gaisā ir jūtama pavasara elpa, un tūlīt mēs visi, kā jau katru gadu, piedzīvosim brīnišķīgās dabas pārvērtības. Nodarbībā pētīsim, kāpēc un kā tas viss notiek? Darbojoties ar telūriju kopīgi noskaidrosim, kas ir pavasara ekvinokcija. Uzzināsim, vai arī citās vietās uz zemes šobrīd kūst sniegs un ir iestājies pavasaris. Mācīsimies pazīt dažādus Latvijas kokus pēc tikko izplaukušām lapiņām un apskatīsim pirmos pavasara asnus. Noskaidrosim, kas ir dzīvnieku galvenais pavasara uzdevums – ko dara putni, zvēri, kukaiņi.

Kam?

Ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem.

Kad?

Katra mēneša 1., 2. un 3. sestdienā no plkst. 11.00 līdz 15.00. No oktobra līdz maijam.

Kur?

Dabas muzeja 6. stāvā ekspozīcijā – nodarbību telpā „Par Zemi, Sauli un mums”.

Cik?

Maksa par nodarbību – muzeja ieejas biļete + nodarbības biļete – 5.00 € ģimenei.

Uz nodarbībām ir jāpiesakās iepriekš, zvanot pa tālruni – 67356039.