Informācija konkursa „Cielavas gudrības” dalībniekiem

19.03.2020.
Publicitātes attēls
Foto - LDM arhīvs

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī no 13. marta līdz 14. aprīlim esam izlēmuši veikt izmaiņas šīs sezonas „Cielavas gudrības” norisē.

• Trešās atlases anketas „Zeme” iesūtīšana tiek pagarināta līdz 31. martam. Trešā atlases anketa.
  • Finālspēles pirmā daļa, kuras norise bija paredzēta muzejā, tiek atcelta. Tās vietā 3. aprīlī tiks izsludināta papildus neklātienes kārta ar anketu „Biosfēra”, iesniegšanas termiņš – 7.maijs.
  • Ņemot vērā pašreizējo informāciju, finālspēles otrā daļa 2. jūnijā Dabas un tehnoloģiju parkā „URDA” notiks, bet ir nedaudz mainīta finālistu izvēles kārtība. Kopvērtējumā katrai komandai tiks ņemti vērā trīs labāko atlases anketu rezultāti (no četrām). Lai tiktu ieskaitīts kopvērtējums, komandai jāiesniedz vismaz trīs anketas. Uz fināla kārtu tiks uzaicinātas desmit labākās komandas.

Labotais konkursa nolikums.

Tiksimies drīz!