Ģimenes diena „Mīmikrijas meistares ziedmušas”

10.03.2020.
Ziedmuša
Foto - S. Bērziņa
28.03.2020.
11.0016.00
Notikuma valodas
RU

Ģimenes dienas kļuvušas par vienu no apmeklētākajiem pasākumiem Latvijas Dabas muzejā. Tās notiek mēneša pēdējā sestdienā un katrā reizē tiek aplūkota kāda dabaszinātņu tēma. Satura ziņā pasākums piemērots ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Katrā reizē dalībnieki saņem uzdevumu grāmatiņu un materiālus radošai nodarbei.

Martā muzeja speciālisti būs sarūpējuši uzdevumus un aktivitātes par gada kukaini ziedmušām un citiem kukaiņiem, kas ar mīmikrijas jeb ārējas līdzināšanās palīdzību „izliekas” par citām sugām vai pieņem apkārtējās vides krāsas vai rakstus, tā sevi pasargājot no ienaidniekiem.

Ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00 (materiālu izsniegšana notiek līdz plkst. 15.30).

Ģimenes dienā iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Maksa par pasākumu – muzeja ieejas biļete + nodarbības biļete – 2,00 € ģimenei.

Muzeja biļešu cenas:
pieaugušajiem – 3,00 €
pensionāriem, studentiem – 2,00 €*
skolēniem – 1,00 €*
*uzrādot apliecību

Visas sezonas garumā, no septembra līdz maijam, kārtējā pasākumā uzrādot kādu no sezonas ģimenes dienas grāmatiņām, jāiegādājas tikai muzeja ieejas biļetes.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem muzeja tīmekļa vietnē un, plānojot apmeklējumu, savlaicīgi iepazīties ar aktuālo informāciju.