„Gada dzīvnieks 2021" paziņošana

05.01.2021.
„Gada dzīvnieks 2021" paziņošana

Gada dzīvnieka 2021 paziņošana šogad notiks pirmdien, 11. janvārī, plkst. 10.05 Latvijas Radio 1 raidījumā „Zināmais nezināmajā”, piedaloties Latvijas Nacionālā dabas muzeja zooloģei Unai Bērziņai, Dabas aizsardzības pārvaldes vecākajam ekspertam Vilnim Skujam un bioloģei Anitai Upītei.

Epidemioloģiskā situācija ieviesusi izmaiņas arī tradicionālajā gada dzīvnieka atklāšanas pasākuma norisē. Tomēr atteikties no tradīcijas nevēlējāmies un, iedvesmojoties no Latvijas Ornitoloģijas biedrības gada putna iniciatīvas, arī Dabas muzejs šoreiz savu izvēli plašākai sabiedrībai paziņos Latvijas Radio 1 raidījumā „Zināmais nezināmajā”.
Informācija par izvēlēto sugu muzeja mājas lapā būs publicēta 11. janvārī un tiks izsūtīta plašsaziņas līdzekļiem.

Gada garumā iecerētas dažādas norises un Dabas muzejs aicina ikvienu dabas un vides draugu iesaistīt gada dzīvnieku savās aktivitātēs.

Kontaktinformācija saziņai
Polīna Šķiņķe
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis 29263860; e-pasts polina.skinke@lndm.gov.lv.