Jūs atrodatiesAktualitātes / Rakstu arhīvs / Augusts 2011

Augusts 2011


Ekskursija muzejā ar audiogidu – izvēlies tēmu un ceļojums var sākties!

audiogids_att.jpg

Latvijas Dabas muzejs apmeklētajiem piedāvā iepazīt muzeja ekspozīcijas, izmantojot audiogida pakalpojumus. Tā finansētājs ir Norvēģijas divpusējais finanšu instruments un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

MP3 fails: 

You may need: Adobe Flash Player.

Audiogida fails

„Par cilvēkiem un ne tikai...” lekcija sestdien

Notikuma datums: 
C, 08/03/2012 - 18:00
S, 24/03/2012 - 14:00
evolution.jpg

24. martā plkst. 14.00 paredzēta lekcija “Cilvēka evolūcijas alternatīvās teorijas – ko negrib atzīt oficiālā vēsture”.

Dabas muzejā tradicionālās Sēņu dienas

Sēnes

No 2011. gada 14. līdz 18. septembrim notiks tradicionālā Dabas muzeja rīkotā izstāde „Sēņu dienas", kurā ikviens interesents tiek aicināts iepazīt Latvijas sēņu daudzveidību un uzdot jautājumus sēņu speciālistiem.

Dabas muzejā smaržos vīnogas

vinogu_kekars.jpg

Tikai trīs dienas no 15. līdz 17. septembrim Latvijas Dabas muzeju piepildīs vīnogu saldenais aromāts šī gada Latvijas vīnogu ražas izstādē „Latvijas vīnogas un vīni”, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrību.

Dabas muzejā Dāliju parāde

Dāliju izstāde 2011

No 8. līdz 11. septembrim Latvijas Dabas muzejā būs apskatāma izstāde „Dāliju parāde 2011”, kas tapusi sadarbībā ar Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrības Dāliju audzētāju sekciju. Izstādē būs aplūkojami vairāk nekā 400 dažādu šķirņu dāliju ziedi, starp tām arī pavisam jaunas šķirnes.

Krišjāņa Barona ielas svētki

logo.jpg

Šī gada 3. septembrī no plkst. 10.00 Krišjāņa Barona ielā posmā no Pilsētas kanāla līdz Ģertrūdes ielai pirmo reizi norisināsies kultūras pasākums „Krišjāņa Barona ielas svētki”. Pasākumu organizē biedrība „Barona iela”, sadarbībā ar Krišjāņa Barona ielas uzņēmumiem un kultūras iestādēm.

Aicinām uz "Mācību nedēļu pieaugušajiem"

Sene

Jau trešo gadu Latvijas Dabas muzejā notiks izglītojoši pasākumi pieaugušajiem. Šogad no 1. līdz 4. septembrim akcijas „Mācību nedēļa pieaugušajiem” laikā laipni aicinām visus interesentus apmeklēt daudzveidīgus pasākumus par SĒNĒM. Katram ir iespēja līdzi ņemt arī savu atrasto sēni par kuru varēs konsultēties ar Dabas muzeja mikologiem!

Tomātu dārzs Dabas muzejā

Tomati

Latvijas Dabas muzejā no 24. līdz 28. augustam tomātu audzētājus, interesentus un dārzkopjus entuziastus priecēs ilgi gaidītā tomātu izstāde „Tomātu kolekcijas un veselības augu parāde”, kurā būs aplūkojama ap 200 šķirnēm Latvijā lielākā tomātu kolekcija. Izstāde notiks sadarbībā ar Rīgas Dārzkopības entuziastu klubu „Tomāts”.
Izstādes atklāšana 24. augustā plkst. 11.00 otrā stāva izstāžu zālē.

Dabas muzejā kukaiņu fotoizstāde „Pasaule pie Tavām kājām”

Kukainis

Latvijas Dabas muzejā no 17. augusta līdz 4. septembrim būs aplūkojama Nataļjas Čerepovas personālizstāde „Pasaule pie Tavām kājām”. Izstāde ir autores Nataļjas Čerepovas radošais filozofiskais redzējums caur makro objektīvu uz salīdzinošu mikrofaunu, ko ikdienas steiga nereti liedz saskatīt.

Gladiolu izstāde

glad03_03.jpg

Latvijas Dabas muzejā no 17. līdz 21. augustam ikviens ziedu mīlis Rīgas svētku laikā aicināts uz gladiolu izstādi, kas taps sadarbībā ar Latvijas Gladiolu draugu klubu. Aicinām arī šogad novērtēt Latvijas gladiolu audzētāju veikumu un baudīt krāšņo izstādi, kā arī saņemt lietpratēju konsultācijas.

 

Latvijas Dabas muzejs aicina piedalīties Rīgas svētku lielajā spēlē „Atraktīvā Rīga”

Rigas svetku logo

Sākot ar 1. augustu piedalies spēles „Atraktīvā Rīga” 1. kārtā.
Savukārt no 17. līdz 20. augustam Latvijas Dabas muzejā norisināsies spēles 2. kārta. Nāc uz muzeju un iepazīsti nakteņu dzimtas augus – tomāta savvaļas radiniekus!

Seko mums:

Kalendārs

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Meklēt

Imagemenu4

  • Nacionālais muzeju krājuma kopkatalogs

Muzeja darbību atbalsta