Jūs atrodatiespulciņi

pulciņi


Jauniešu vides klubs "11"

Jauniešu vides klubs. FOTO - LDM arhīvs

Jauniešu vides klubu „11” vada muzeja ekoloģe Laura Grīnberga. Aicinām pieteikties vecāko klašu skolēnus un jauniešus līdz 25 gadu vecumam, kuri vēlas pētīt dabu un izzināt vides aktuālās problēmas.

Zooloģijas pulciņš "Dabas draugi"

dsc_2355.jpg

Zooloģijas pulciņa "Dabas draugi" vadītāji ir zooloģe un vides gide Guna Bagrade. Nodarbības ir piemērotas skolēniem no 1. līdz 7. klasei, kuru laikā bērni  iepazīs dzīvnieku pasaules daudzveidību.

Dabas izziņas pulciņš "Par Zemi, Sauli un mums"

img_1335.jpg

Dabas izziņas pulciņu „Par Zemi, Sauli un mums” vada Renāte Ozoliņa. Aicinām pieteikties dalībniekus vecumā no 1. līdz 4. klasei.

Jauno paleontologu pulciņš

doles_salas_ozols.jpg

Jauno paleontologu pulciņu vada Dabas muzeja paleontoloģe Ligita Lukševica. Ja Tevi interesē šie jautājumi - Cik sena ir mūsu Zeme? Kāda tā izskatījusies? Kas mūsu Zemi apdzīvoja kādreiz? Tad zini, ka šis pulciņš priekš Tevis ir īstais! Aicinām pieteikties dalībniekus vecumā no 1. līdz 8. klasei.

Jauno ģeologu pulciņš

Jauno ģeologu pulciņš

Jauno ģeologu pulciņš Dabas muzejā darbojas jau kopš 1952. gada. Pašlaik pulciņu vada muzeja ģeoloģe Sanita Lielbārde. Pulciņā mācās par zemi, tās uzbūvi un sastāvu.  Apgūst izplatītākos iežus un minerālus, veido savas kolekcijas. Iepazīstas ar daudzveidīgo minerālu kolekciju Latvijas Dabas muzejā. Izzina dažādas lietas par vulkāniem un zemestrīcēm.

Pulciņi Dabas muzejā

Pulciņi Dabas muzejā

Dabas muzejā notiek pieci dažādi dabaszinību pulciņi, sadarbībā ar Rīgas Dabaszinību skolu.  Pulciņu vadītāji ir muzeja speciālisti, kuri sagatavojuši pulciņa programmas skolēniem visās vecuma grupās. Nodarbības notiek vienreiz nedēļā muzeja telpās un vienreiz mēnesī - izbraukums vai ekskursija ārpus muzeja. Izvēlies pulciņu savai gaumei!

Seko mums:

Kalendārs

P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Meklēt

Imagemenu4

  • Nacionālais muzeju krājuma kopkatalogs

Muzeja darbību atbalsta