Вы просматриваетеKonkursa „Cielavas gudrības” piektā sezona

Konkursa „Cielavas gudrības” piektā sezona


Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
taurins.jpg

Dārgie vecāki, vai esat pamanījuši, ka jūsu bērni kavē vakariņas, jo skatās raidījumus par dabu un dzīvniekiem? Mīļie skolotāji, vai tiešām jūsu skolēni starpbrīžos turpina lasīt dabaszinību grāmatas? Tuvie un tālie vecvecāki, vai jūsu mazbērni tā vietā, lai našķotos ar siltajām pankūkām joprojām sērfo internetā, aplūkojot koraļļu rifu attēlus? Es vēršos arī pie visiem tiem piekto un sesto klašu skolēniem, kuri lasot māja līdzi ar galvām. Nāc un piedalies! Konkurss „Cielavas gudrības” ir tieši tev!

 

Kas ir kas?

„Cielavas gudrības” ir tematisks jautājumu – atbilžu konkurss, kurā aicināti piedalīties piekto un sesto klašu skolēni. Ik pēc diviem mēnešiem Dabas muzeja mājaslapā atradīsit atlases anketu. Atbildiet uz jautājumiem, un nosūtiet anketu uz e–pastu kristine.dzene@ldm.gov.lv, vai sūtiet vēstulē uz Latvijas Dabas muzeju, Krišjāņa Barona ielā 4, LV 1010.

Desmit pareizo atbilžu autorus uzaicināsim uz atlases spēli muzejā. Te nu vairs nelīdzēs bibliotēkas, skolotāju konsultācijas un interneta vide. Katram individuāli, neizmantojot nekādus papildmateriālus būs jāatbild uz jautājumiem. Un vai zini – pirmie trīs vietu ieguvēji iekļūs finālā!

Pavisam būs trīs atlases spēles. Pirmā atlases spēle „Rudens” notiks 3. decembrī (anketu iesūtīšana no 26. oktobra līdz 22. novembrim). Otrā atlases spēle „Ziema” notiks 4. februāri (anketu iesūtīšana no 28. decembra līdz 23. janvārim). Trešā atlases spēle „Pavasaris” notiks 14. aprīlī (anketu iesūtīšana no 21. februāra līdz 19. martam).

Kurš būs konkursa „Cielavas gudrības” uzvarētājs? To noskaidrosim tikai 5. jūnijā!

Visus dalībniekus gaida dažādas balviņas no konkursa atbalstītājiem, kuras noderēs dabas izziņas procesā. Kas gaida finālā... lai paliek noslēpums!

 

Par ko jautāsim?

Jautājumi būs sagatavoti par Latvijas dabu gadalaiku griezumā – dzīvnieki, augi, sēnes, dabas apstākļi.

 

Uz tikšanos!!!

Pirmā anketa būs pieejama no 26. oktobra

Pievienotais fails: 

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Поиск