Вы просматриваетеĢimenes diena „Pļavā, mežā, purvā”

Ģimenes diena „Pļavā, mežā, purvā”

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Event Date:
Sat, 31/03/2018 - 11:00 - 16:00
Foto - LDM arhīvs

Ģimenes diena ir tematisks pasākums, ko reizi mēnesī sagatavo un apmeklētājiem piedāvā Dabas muzeja speciālisti. Tas satura un aktivitāšu ziņā īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem, tomēr laipni aicināti ir visi interesenti.

Ģimenes dienas apmeklētājiem šoreiz būs iespēja ielūkoties jaunatklātajā ekspozīcijā „Botānika un mikoloģija”, kur zinošie muzeja speciālisti aicinās pētīt pavasara augus un sēnes. Nodarbībā stāstīs, pēc kādām pazīmēm pazīt sēnes – agreni, bisīti un lāčpurnu. Uzzināsiet, kuri no savvaļas pavasara augiem ir aizsargājami, bet kuri – indīgi –, un atklāsiet, kas dzērvenēm kopīgs ar dzērvēm. Radošajā darbnīcā dalībnieki varēs pagatavot māllēpes ziedu, iepazīstot tā interesanto uzbūvi. Kā ierasts, tiks izsniegtas uzdevumu grāmatiņas, kā arī būs iespēja aplūkot herbārijus un nogaršot pa kādai purva ogai. Ģimenes dienas atbalsta izdevniecība „Pētergailis”.

Ieeja ar muzeja biļetēm + nodarbības biļete – 2.00 € ģimenei. Uzrādot aizpildītu septembra, oktobra, novembra, janvāra vai februāra ģimenes dienā saņemto grāmatiņu, jāiegādājas tikai muzeja ieejas biļetes, nodarbībā var piedalīties bez maksas.

Lūdzam ņemt vērā, ka biļetes uz nodarbību varēs iegādāties līdz plkst. 15.30.