Вы просматриваетеKohēzijas projekta aktualitātes

Kohēzijas projekta aktualitātes

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend

2019.03.20

Kohēzijas fonda projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros Latvijas Dabas muzejā ir papildinājis savus krājumus iegāgājoties meteorītus.
Noslēgušies sekojoši iepirkumi:
1.    Individuāla pasūtījuma metāla skapju izgatavošana un piegāde Muzeja krājumam (atkārtotais);
2.    Autoru pakalpojumi Putnu balsu atskaņošanas sistēmas izveidei.

Izsludinātie iepirkumi:
1.    Projektēšana, dizaina izstrāde un autoruzraudzība  Muzeja ieejas, vestibila, skatlogu un pirmā stāva zāles pārbūvei,  rezerves izejas kāpņu , ekspozīciju un darba telpu remontdarbiem
1.    Kases sistēma izveide un piegāde;
2.    Būvprojektu ekspertīze.

2018.12.20

Kohēzijas fonda projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros Latvijas Dabas muzejā pabeigti būvdarbi saskaņā ar būvprojektu “Latvijas Dabas muzeja telpu pārbūve ēkā K.Barona ielā 4, Rīgā". Daļēji izgatavoti metāla skapji krājumam.
Noslēgušies sekojoši iepirkumi:
1.    Stiklu izgatavošana, piegāde un nomaiņa Muzeja Latvijas putnu zāles  ekspozīcijā un vitrīnām antropoloģijas ekspozīcijā;
2.    Autoru pakalpojumi   divu mulāžu  Cites ekspozīcijai un saules sistēmas planētu modeļa izgatavošanai, uzstādīšanai.

Plānotie iepirkumi:
1.    Projektēšana, dizaina izstrāde un autoruzraudzība  Muzeja ieejas, vestibila, skatlogu un pirmā stāva zāles pārbūvei,  rezerves izejas kāpņu , ekspozīciju un darba telpu remontdarbiem;
2.    Autoru pakalpojumi Muzeja  CITES (Vašingtonas konvencija) un  Latvijas zīdītāju ekspozīciju atjaunošanai un  zooloģijas ekspozīcijas jaunas ievaddaļas izveidei.

2018.10.01

Kohēzijas fonda projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros Latvijas Dabas muzejs ir saņēmis mikroskopu, binokulārus un projektoru. Uzsākti būvdarbi saskaņā ar būvprojektu “Latvijas Dabas muzeja telpu pārbūve ēkā K.Barona ielā 4, Rīgā". Izgatavotas digitālā satura animācijas filmas par klimata pārmaiņām, atkritumu šķirošanu un ūdens piesārņojumu ekspozīcijā “Cilvēks un vide”
Noslēgušies sekojoši iepirkumi:
1.    Individuāla pasūtījuma metāla skapju izgatavošana un piegāde Muzeja krājumam;
2.    Mājas lapas pilnveidošanas pakalpojumi.
Plānotie iepirkumi:
1.    Stiklu izgatavošana, piegāde un nomaiņa Muzeja Latvijas putnu zāles  ekspozīcijā un vitrīnām antropoloģijas ekspozīcijā;
2.    Autoru pakalpojumi Muzeja  CITES (Vašingtonas konvencija) un  Latvijas zīdītāju ekspozīciju atjaunošanai un  zooloģijas ekspozīcijas jaunas ievaddaļas izveidei.

2018.06.28

Kohēzijas fonda projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros Latvijas Dabas muzejs ir papildinājis savus krājumus iegāgājoties iedzintarojumus, minerālus un kukaiņu kolekciju.

1. Individuāla pasūtījuma mēbeļu izgatavošana un piegāde Muzeja krājumam;
  2. Mikroskopa, binokulāru un projektora piegāde Latvijas Dabas muzejam;
  3. Būvdarbi saskaņā ar būvprojektu “Latvijas Dabas muzeja telpu pārbūve ēkā K.Barona ielā 4, Rīgā";
  4. Būvuzraudzības pakalpojumi būvdarbiem saskaņā ar būvprojektu.

1. Mājas lapas pilnveidošanas pakalpojumi;
  2. Stiklu izgatavošana, piegāde un nomaiņa Muzeja Latvijas putnu zāles  ekspozīcijā un vitrīnām antropoloģijas ekspozīcijā;
  3. Autoru pakalpojumi   divu mulāžu  Cites ekspozīcijai un saules sistēmas planētu modeļa izgatavošanai, uzstādīšanai;
  4. Autoru pakalpojumi Muzeja  CITES (Vašingtonas konvencija) un  Latvijas zīdītāju ekspozīciju atjaunošanai un  zooloģijas ekspozīcijas jaunas ievaddaļas izveidei.