Вы просматриваетеFotokonkurss "Kārtīgais namatēvs āpsis"

Fotokonkurss "Kārtīgais namatēvs āpsis"

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Foto - V.Skuja

Dabas vebkameru lapa Looduskalender.ee un gada dzīvnieka padome Igaunijā izsludina iepriekš nepublicētu āpšu fotogrāfiju konkursu.

Konkursā var iesniegt ne tikai fotogrāfijas ar āpšiem, bet arī attēlus, kuros redzamas āpšu darbības pēdas dažādās situācijās. Fotogrāfijām jāpievieno īss (līdz 500 zīmēm) stāsts par fotogrāfijā redzamo gadījumu. Organizatori iesaka izvēlēties tādu attēlu, kas vislabāk ilustrē pavadošo stāstu.

Fotokonkurss otro gadu pēc kārtas izsludināts ne tikai Igaunijā, bet arī Latvijā. Visas Looduskalender.ee augšupielādētās fotogrāfijas būs publiski pieejamas no konkursa sākuma. Labākās tiks izmantotas Looduskalender.ee jaunumos kopā ar stāstu vai eksperta komentāru. Fotogrāfijas var tikt izmantotas arī kā ilustratīvs materiāls.

Fotogrāfiju iesniegšana līdz 25.oktobrim. 2016. gada 17. novembrī Igaunijas valsts mežu administrācijas ēkā tiks atklāta labāko bilžu fotoizstāde.

Prasības fotogrāfiem:

Konkursa drīkst pieteikt tikai fotogrāfijas, kas uzņemtas Latvijā vai Igaunijā. Fotogrāfijām jābūt JPG formātā, saglabātām sRGB krāsās. Ir svarīgi pievienot stāstu (maksimālais garums – 500 rakstu zīmes, ieskaitot atstarpes). Stāstā jāatspoguļo fotogrāfijas uzņemšana vai jāapraksta, kas noticis uzņemšanas vietā. Lodziņā „vieta” ir jāieraksta fotogrāfijas uzņemšanai tuvākās apdzīvotas vietas nosaukums. Viena autora iesniegto fotogrāfiju skaits nav ierobežots.

Fotokonkursa administrators Igaunijā

toimkond@aastaloom.ee