Вы просматриваетеKrājuma sestdienas

Krājuma sestdienas

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Event Date:
Sat, 10/10/2015 - 12:00
Sat, 10/10/2015 - 13:30
Publicitātes foto

Sestdien, 10. oktobrī, Latvijas Dabas muzeja jaunajā mācību sezonā krājuma sestdienas atgriežas ar jaunu tradīciju – katrā mēneša otrajā sestdienā būs iespēja tikties ar vairākiem muzeja speciālistiem un izzināt bagātīgo muzeja krājumu par vairākām tēmām vienā dienā.  Šajā krājuma sestdienā plkst. 12:00 un 13:30  - „Latvijas rāpuļi un abinieki”, „Dinozauri un viņu laikabiedri”.

Muzeja paleontoloģe Ligita Lukševica palīdzēs izzināt noslēpumaino dinozauru pasauli. Varēs noskaidrot, kad uz zemes ir dzīvojuši dinozauri, cik lieli tie ir bijuši, kā arī uzzināt par dinozauru tuvākajiem radiniekiem mūsdienās. Varēs apskatīt vienlaicīgi ar dinozauriem dzīvojošo jūras ežu, milzu gliemju un citu seno jūru iemītnieku pārakmeņojumus jeb fosilijas.

Muzeja pedagoģe Una Bērziņa savukārt iepazīstinās ar rāpuļiem un abiniekiem, kas redzami arī Dabas muzeja krājumā. Būs iespēja uzzināt, kāda ir to daudzveidība pasaulē un kurus no tiem varam sastapt arī Latvijā.

Dabas muzeja krājums ir ļoti plašs, un lielākā tā daļa ikdienā nav redzama apmeklētājiem. Tāpēc arī šogad turpinām krājuma priekšmetu demonstrēšanas ciklu ar tematiskiem pasākumiem sestdienās. Krājuma sestdienās apmeklētāji varēs apskatīt un izpētīt muzeja priekšmetus no dažādām kolekcijām.

Krājuma demonstrēšana iekļauta muzeja ieejas biļetes cenā (atsevišķa biļete nav jāiegādājas).