Вы просматриваетеLatvijas Dabas fonds ielūdz uz lekciju ciklu Latvijas Dabas muzejā

Latvijas Dabas fonds ielūdz uz lekciju ciklu Latvijas Dabas muzejā

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Event Date:
Wed, 18/03/2015 - 18:00 - 19:30
juras_erglis_foto_j.kuze_.jpg

Trešdien, 2015.gada 18. martā, plkst.18:00 Latvijas Dabas muzejā notiks Latvijas Dabas fonda īstenotā lekcija ciklā „Izvēlies dabas aizsardzību”. Lekcijas tēma “Tiešraides kameras pie aizsargājamo putnu – jūras ērgļa, zivjērgļa un melnā stārķa – ligzdām". Uz lekciju laipni gaidīti visi interesenti!

Latvijas Dabas fonds tiešraides interneta kameras pie dienas plēsīgo putnu – zivjērgļa un jūras ērgļa, kā arī melnā stārķa – ligzdām izvieto jau ceturto gadu. Ar kameru palīdzību ikvienam interesentam portālā dabasdati.lv ir iespēja tiešsaistē sekot līdzi ligzdās notiekošajam: ligzdas veidošanai, olu izdēšanai, perēšanai un mazuļu izvešanai. Lekcijā ornitologs Jānis Ķuze iepazīstinās ar Latvijas Dabas fonda pieredzi tiešraides kameru izvietošanā un iegūtajiem aizsargājamo putnu ikdienas dzīves interesnatākakjiem novērojumiem.

Latvijas Dabas fonda īstenotais lekciju cikls “Izvēlies dabas aizsardzību” notiek projekta “Ilgtspējīgas attīstības veicināšana, integrējot vides un dabas aizsardzības prasības politikas plānošanas dokumentos” ietvaros. Tā mērķis ir iepazīstināt dabas mīlētājus un topošos dabas aizsardzības speciālistus ar aktuālām tēmām dabas aizsardzībā, kā arī dalīties ar praktisko pieredzi šajā jomā.

Papildu informācija:
Maija Ušča
Latvijas Dabas fonds
Tālrunis: 67830999, 26471900
E-pasts: maija.usca@ldf.lv

Par Latvijas Dabas fondu:

Latvijas Dabas fonds ir viena no senākajām dabas aizsardzības sabiedriskajām organizācijām Latvijā. Latvijas Dabas fonda galvenais mērķis – sargāt Latvijas dabas daudzveidību. Lai to īstenotu, Latvijas Dabas fonds darbojas dabas aizsardzības praktiskajā nodrošināšanā un sabiedrības izglītošanā par dabas daudzveidības nozīmi.