Вы просматриваетеVilku vakars Dabas muzejā

Vilku vakars Dabas muzejā

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Event Date:
Wed, 05/11/2014 - 18:00 - 21:00
Vilku vakars. Foto - LDM arhīvs

Trešdien, 5. novembrī, Latvijas Dabas muzejā notiks pasākums „Vilku vakars”, kurā rudenīgās noskaņās ģimenēm ar bērniem un citiem interesentiem kopā ar muzeja speciālistiem būs iespēja pēdējo reizi vilka gadā godināt gada dzīvnieku un uzzināt vairāk par vilka bioloģiju un ekoloģiju.

Vēl tikai divus mēnešus pelēkais vilks (Canis lupus) tiek godināts kā Latvijas Dabas muzeja gada dzīvnieks 2014. Atzīmējot šo notikumu, tradicionālie rudens svētki šogad veltīti noslēpumainajam un ārkārtīgi inteliģentajam plēsējam.

Trešdien, 5. novembrī, no plkst. 18.00 līdz 21.00 Dabas muzejā notiks pasākums „Vilku vakars”, kurā rudenīgās noskaņās bērni un pieaugušie varēs vēlreiz ielūkoties vilka dzīves ritumā, izpētīt pelēča ēdienkarti, salīdzināt vilka pēdas ar citu zīdītāju pēdām, iziet šaušalu taku un saklausīt vilka gaudas, kā arī nofotografēties vilka fotosalonā. Katrs atnācējs par piemiņu saņems mazu vilka dāvaniņu.

Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklētāji izziņas punktos tiks laisti grupās, tāpēc ierašanos iespējams plānot visa vakara garumā. Pēdējie apmeklētāji tiks ielaisti plkst. 20.30.

Dalības maksa 1,42 €.

Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Grupām lūdzam pieteikties iepriekš pa tālr. 67356051.

Vairāk informācijas par gada dzīvnieku šeit.

Foto - LDM arhīvs