You are hereGada dzīvnieks 2019 - paziņošana

Gada dzīvnieks 2019 - paziņošana

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Event Date:
Wed, 16/01/2019 - 12:00
Foto - LDM arhīvs

Mediju pārstāvjus un visus interesentus aicinām uz „Gada dzīvnieks 2019" paziņošanu un informācijas stenda atklāšanu 16. janvārī plkst. 12.00 Latvijas Dabas muzeja ekspozīcijā „Latvijas putni" 3. stāvā.

Pasākumā piedalīsies: Dabas aizsardzības pārvaldes vecākais eksperts Vilnis Skuja, Latvijas Valsts mežzinātnes institūta „Silava" pētnieks Jānis Ozoliņš, Valsts meža dienesta Medību daļas vadītājs Valters Lūsis, Latvijas Dabas muzeja zooloģe Una Bērziņa.

Pasākuma ilgums plānots līdz 1,5 h.

Mediju pārstāvjus aicinām ierasties no plkst. 11.00, lai intervētu speciālistus.

Kontaktinformācija saziņai: Polīna Šķiņķe 67356058; polina.skinke@ldm.gov.lv.

Informējam pasākuma dalībniekus, ka, lai izpildītu Latvijas Dabas muzeja personas datu pārziņa uzdevumu, ko tas veic sabiedrības interesēs un īstenojot pārzinim likumīgi piešķirtās oficiālās pilnvaras, pasākumā var notikt fotografēšana un filmēšana.

Iegūtās fotogrāfijas un video materiālus izmantosim publicitātes un sabiedrības informēšanas vajadzībām, izvietojot tos Latvijas Dabas muzeja interneta vietnē un sociālo tīklu lapās. Personas dati tiks apstrādāti, ievērojot konfidencialitātes prasības un personas datu drošību, kā arī personas dati netiks nodoti trešajām personām, ja vien to nenosaka normatīvie akti.

Informējam, ka Jums ir tiesības iebilst pret sevis fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotogrāfam vai operatoram, vai Latvijas Dabas muzeja darbiniekiem pasākuma laikā. Tāpat pēc fotogrāfiju vai video publicēšanas Jūs varat sazināties ar Latvijas Dabas muzeju, rakstot uz e-pastu ldm@ldm.gov.lv, ja vēlaties konkrētu fotogrāfiju vai video dzēst vai anonimizēt.

Ar Datu aizsardzības speciālistu var sazināties, rakstot uz e-pasta adresi das@varam.gov.lv. Sūdzību par personas datu apstrādi Latvijas Dabas muzejā ir tiesības iesniegt Datu valsts inspekcijai.

Informācija atjaunota 2018. gada 14. janvārī.