You are hereKrājuma kolekciju prezentācijas

Krājuma kolekciju prezentācijas

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Event Date:
Sat, 14/04/2018 - 12:00 - 15:00
Foto - LDM arhīvs

Dabas muzeja krājums ir ļoti plašs, lielākā tā daļa apmeklētājiem ikdienā nav pieejama un apskatāma. Pasākuma „Krājuma sestdiena’’ laikā piedāvājam ne tikai apskatīt īpašus priekšmetus, bet arī satikt vadošos speciālistus un uzdot sev interesējošus jautājumus. Aprīlī Dabas muzeja speciālisti demonstrēs priekšmetus no botāniskā un zooloģiskā krājuma.

Plkst. 12.00 un 13.30 tēma „Neparastie ziemotāji Latvijā” - Dabas muzeja ornitologs Dmitrijs Boiko stāstīs par putnu sugām, kas pēdējos gados ziemā novērotas Latvijā. Tiks demonstrēti svītrainās pūces, ķeģu un ķivuļu izbāžņi.

Izstādē „Mans putns 2018”, izstāžu zālē, 2. stāvā

Plkst. 12.30 un 14.00 tēma „Gada augs – madaras” - Dabas muzeja vecākā ekoloģe Laura Grīnberga pastāstīs par Latvijas Botāniķu biedrības izvēlēto gada augu – madarām. Latvijā ir 17 madaru sugas, tās ir bieži sastopamas, iecienītas Jāņu zāles, katram viegli atrodamas. Tiks demonstrēti gan madaru herbāriji, gan ar madarām krāsotu dziju paraugi.

Ekspozīcijā „Botānika un mikoloģija”, 4. stāvā

Ieeja ar muzeja biļetēm