You are hereAkvareļu konkurss skolēniem „Eiropas zuša ceļojums" - darbu pieņemšana noslēgusies

Akvareļu konkurss skolēniem „Eiropas zuša ceļojums" - darbu pieņemšana noslēgusies


Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Event Date: 
Tue, 21/02/2017 (All day) - Thu, 31/08/2017 (All day)
Foto - LDM arhīvs

Paldies visiem akvareļu konkursa dalībniekiem! Paldies bērniem par radošajiem zīmējumiem un dabas pētnieku cienīgiem stāstiņiem, kā arī skolotājiem par ieguldīto darbu un iedvesmu. Darbu pieņemšana noslēgusies. Rezultātu paziņošana un laureātu apbalvošana notiks novembrī, precīzāka informācija sekos.

Lai rosinātu skolēnu interesi par Latvijas gada dzīvnieku 2017 - zuti -, izsludinām akvareļu konkursu „Eiropas zuša ceļojums”. Konkursā aicinām piedalīties 4.–6. klašu skolēnus, individuāli iesniedzot akvareļus, kas papildināti ar īsu stāstiņu.

Zīmējumu tēma ir gana plaša un mazie mākslinieki var droši ļauties fantāzijai, tomēr priecāsimies, ja darbā radoši tiks attēlotas ar zušu dzīvi un migrāciju saistītas ainas (piemēri izlasāmi nolikumā). Lai uzzinātu vairāk un rastu iedvesmu, aicinām ne tikai skolēnus, bet arī viņu ģimenes un skolotājus pētīt šo tēmu. 

Konkursa darbus vērtēs muzeja speciālisti, profesionāli mākslinieki un dabas eksperti. Trīs labāko darbu autori saņems īpašas balvas no Pasaules Dabas Fonda, Manilla Dizaina papīrlietas un Latvijas Dabas muzeja. 

Darbu iesniegšana līdz 2017. gada 15. oktobrim.

Lūdzam iepazīties ar konkursa nolikumu šeit

Pamatinformācija par zuti lasāma šeit

Tālrunis uzziņām: 67356058