You are hereOtrās spēles atlases anketa "Ūdens"

Otrās spēles atlases anketa "Ūdens"

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Dīķis. Foto: D.Meiere

Izsludinām konkursa „Cielavas gudrības” otro atlases anketu „Ūdens”.

Ūdens sedz lielāko daļu planētas un ir ļoti svarīgs visiem dzīvajiem organismiem. Tāpēc šajā reizē apskatīsim nelielu daļu par un ap šo tēmu.

Šī atlases anketa ir jau otrā iespēja, lai nokļūtu klātienes spēlē muzejā un pēc tam lielajā finālspēlē. Aicinām piedalīties gan jaunas 5.-6. klašu komandas, gan arī tās, kurām neizdevās izcīnīt ceļazīmi uz finālspēli iepriekšējā reizē.

Aizpildītu anketu lūdzam sūtīt uz Latvijas Dabas muzeju K. Barona ielā 4, Rīgā, LV-1050, ar norādi „Cielavas gudrības" līdz 19.janvārim (pasta zīmogs) vai elektroniski uz e-pastu renate.ozolina@ldm.gov.lv.

Desmit komandas, kas būs vislabāk aizpildījušas anketas, aicināsim uz otro atlases spēli klātienē 4. februārī. Konkursa žūrija novēl visiem labu veiksmi, meklējot atbildes uz jautājumiem, un gaišus Ziemassvētkus!

Pievienotais fails: