Fotokonkursa „Mans putns 2021” rezultātu paziņošana

24.05.2021.
Mednis mežā
Foto - V. Kamenskis

Fotokonkursa „Mans putns 2021” rezultātu paziņošana notiks otrdien, 25. maijā, plkst. 11.00 Latvijas Nacionālā dabas muzeja Facebook tiešraidē. Rezultātus paziņos konkursa organizators, Zooloģijas nodaļas vadītājs Dmitrijs Boiko.

Pēc rezultātu atklāšanas tiešsaistē, informācija un pieeja digitālai izstādei būs publicēta muzeja mājaslapā.

Dalībnieki informāciju saņems arī pieteikumā norādītajā e-pastā.

Ar laureātiem par balvu saņemšanu sazināsimies individuāli.

Tiekamies!

Sakām lielu paldies konkursa atbalstītājiem - Latvijas uzņēmējiem un organizācijām.

• Slēpošanas un atpūtas parks „Ozolkalns” dāvā atpūtu mājīgā kempinga namiņā Cēsīs pie Gaujas un jautri pavadītu laiku Supervāveres trasē.
  • Uzņēmums „Merķeļa druka” dāvā laureātu izvēlētas fotogrāfijas kanvas izgatavošanu.
  • Lauku tūrisma asociācija „Lauku ceļotājs” sarūpējusi praktiskus garo pārgājienu maršrutu Jūrtaka un Mežtaka suvenīrus.
  • Z/s „Adzelvieši” gaidīs ciemos kaņepju saimniecībā Burtnieku pagastā, kā arī sarūpēs veselīgus un gardus kaņepju kārumus.
  • Labāko darbu kalendāru 2022. gadam izdos SIA „Brīvs”.
  • Apmeklējumu ģimenei dāvinās Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs.
  • Ar balvām dalīsies arī Latvijas Nacionālais dabas muzejs.
Atbalstītāji