Tikšanās ar grāmatas Putnu vērošana Slīteres Nacionālajā parkā autoru

30.09.2020.
Grāmata „Putnu vērošana Slīteres Nacionālajā parkā"
Foto - Dabas aizsardzības pārvalde
08.10.2020.
17.3018.30
Notikuma valodas

Mēs nevarējām ignorēt putnu draugu lielo interesi par Dabas aizsardzības pārvaldes sadarbībā ar ornitologu Ruslanu Matrozi izdoto grāmatu „Putnu vērošana Slīteres Nacionālajā parkā”, stāsta pasākuma organizatoru pārstāve Arta Krūmiņa.

Tāpēc esam nolēmuši, ka sarīkosim grāmatai, Slīteres putniem un to migrācijai veltītu pasākumu arī Rīgā, Latvijas Nacionālajā dabas muzejā 8. oktobrī plkst. 17.30.

Pasākuma laikā Ruslans Matrozis iepazīstinās ar Slīteres ornitofaunas vēsturi, kā arī atklās, kad ir labākais laiks apmeklēt Kolkas ragu, lai redzētu iespaidīgo dabas šovu – putnu migrācija.

Apmeklētāji saņems grāmatas bezmaksas eksemplāru. Ja Jums jau ir grāmata ņemiet to līdzi, jo varēsiet saņemt autora autogrāfu.

Iepriekšējā reģistrācija ir obligāta - https://forms.gle/N3v9dMt9kcMFYNGp6

Pasākumu organizē Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Latvijas Nacionālo dabas muzeju un Slīteres nacionālo parku.

Pasākuma norises vieta – Latvijas Nacionālais dabas muzejs, Latvijas putnu ekspozīcijas zāle 3.stāvā.

Uzziņas par pasākumu, pieteikšanos u.tml.

Arta Krūmiņa
Dabas aizsardzības pārvalde
Ziemeļvidzemes bisofēras rezervāta koordinatore / Projekta “Baltic wings” Latvijas vadītāja
26119220

Grāmata „Putnu vērošana Slīteres Nacionālajā parkā” veidota INTERREG Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas projekta “Putnu spārni (Baltic Wings) - dabas tūrisms lauku ilgtspējīgai attīstībai (Nr.CB663) ietvaros.