Konkursa „Cielavas gudrības” sezonas noslēgums

17.05.2020.
Publicitātes attēls

Šajā izmaiņu pilnajā periodā, gan dalībnieku, gan organizatoru drošības apsvērumu dēļ, esam izlēmuši, ka šogad klātienes kārtas nenotiks, tajā skaitā 2.jūnijā paredzētā kārta Dabas un tehnoloģiju parkā „URDA”.

Sezonas uzvarētāji tika noteikti pēc neklātienes atlases kārtu kopvērtējuma. Kā jau iepriekš ziņojām, kopvērtējumā katrai komandai tika ņemtas vērā trīs labākās atlases anketas no četrām. Lai tiktu ieskaitīts kopvērtējums, komandai bija jāiesniedz vismaz trīs anketas. Pielikumā ir kopvērtējuma tabula, kurā redzami rezultāti. Ar gaiši zaļu ir iekrāsoti tie procentuālie rezultāti, kas tika ņemti vērā kopvērtējuma aprēķinā.

Ar prieku varam paziņot, ka 3. vietu ir izcīnījusi komanda „LHI”, kas pārstāv Daugavpils 12. vidusskolu. 2. vietā ierindojas komanda „Zaļie gurķīši” no Rūjienas vidusskolas, bet šīs sezonas uzvarētāju titulu ir izcīnījusi komanda „Trīs draugi” no Viduču pamatskolas.

Ar 10 labākajām komandām sazināsimies līdz 27.maijam!

Balvas desmit finālistu komandām šajā sezonā dāvinās Dabas un tehnoloģiju parks „URDA”, PURPURS Dizaina papīrlietasKaršu izdevniecība „Jāņa sēta” un Mammadaba

Prieks par 23 komandām, kas izpildīja pēdējo atlases anketu „Biosfēra”, bieži vien uzlabojot savu rezultātu. Priecēja dažādās atbildes 1. uzdevumā, kurā vajadzēja aprakstīt kādu dzīvnieku, kas pielāgojies dzīvei pilsētās.

Pielikumā pievienoti pēdējās kārtas „Biosfēra” rezultāti un atkārtoti mainītais konkursa nolikums.

Atbalstītāji