Aicinām darbā ģeologu

19.09.2023.
Ekspozīcija „Latvijas ģeoloģija”

Latvijas Nacionālais dabas muzejs aicina darbā ģeologu (speciālistu pamatiežu ģeoloģijā)

Darba pamatpienākumi:

• Nodrošināt muzeja ģeoloģiskā krājuma izpēti, papildināšanu, uzskaiti, saglabāšanu un rīcību ar tajā esošajiem priekšmetiem atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 956 „Noteikumi par Nacionālo muzeju krājumu”;
  • Nodrošināt muzeja izglītojošo darbu ģeoloģijas, paleontoloģijas un mineraloģijas jomās;
  • Atbilstoši savai kompetencei sniegt konsultācijas muzeja darbiniekiem un apmeklētājiem.

Ja tev ir:

• Augstākā izglītība ģeoloģijā ar specializāciju pamatiežu ģeoloģijā un zināšanas paleontoloģijā;
  • Vēlēšanās un prasme strādāt ar muzeja krājumu;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Angļu vai vācu valodas zināšanas darba pienākumu veikšanai nepieciešamajā līmenī.

Ja tev piemīt:

• Zinātkāre, vēlme gūt arvien jaunas zināšanas ģeoloģijā un tās apakšnozarēs;
  • Pacietība un precizitāte, veicot uzticētos pienākumus;
  • Spēja plānot savu darba laiku un strādāt intensīvi;
  • Komunikācijas spējas un prasme strādāt gan individuāli, gan komandā.

Mēs piedāvājam:

• Darbu pozitīvā un dinamiskā vidē vienā no vecākajiem un apmeklētākajiem muzejiem Latvijā;
  • Iespēju strādāt radoši, īstenot savas idejas un iegūt jaunu pieredzi;
  • Mēnešalgu līdz EUR 1250 (8. mēnešalgu grupa), veselības apdrošināšanu u. c. sociālās garantijas.

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli līdz 2023. gada 11. oktobrim: ineta.vitola@lndm.gov.lv

Sazināsimies ar pirmo atlases kārtu izturējušajiem kandidātiem!

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Nacionālais dabas muzejs, reģ. Nr. 90000027926, adrese: K. Barona iela 4, Rīga, LV-1050, e-pasts: pasts@lndm.gov.lv.