Jūs atrodatiesSpēles "Cielavas gudrības" fināls Līgatnes dabas takās

Spēles "Cielavas gudrības" fināls Līgatnes dabas takās


Versija drukāšanaiVersija drukāšanaiSend to friendSend to friend
Notikuma datums: 
O, 02/06/2015 (Visu dienu)
spēles dalībnieki Līgatnes dabas takās

Tuvojoties jaunajai konkursa "Cielavas gudrības sezonai", neliels atskats uz jūnijā notikušo finālspēli. Tā pulcēja dalībniekus no Saldus, Zilupes, Brocēniem, Skaistkalnes, Babītes, Rugājiem, Ciblas, Žīguriem, Vidučiem, Rekavas, Vecpiebalgas, Vijciema un Bukaišiem. Vispirms dalībniekiem vajadzēja atbildēt uz anketas jautājumiem par pasaules un Latvijas dabu, atpazīt putnu balsis, izpētīt kokaugus ap norises vietu. Vēlāk dalībnieki ar uzdevumu lapām devās maršrutā pa Līgatnes zvēru takām, iepazina to iemītniekus un meklēja atbildes. Žūrijai tikmēr ar prieku vērtēja mājas darbus - bērnu izdomātu dzīvnieku zīmējumus, kas būtu ideāli piemērojušies dzīvei kāda noteiktā dzīves vidē - starp tiem bija gan kurmjskorpucis, gan kibrizeims, gan kikamotiks. Zīmējumi bija asprātīgi un veiksmīgi atspoguļoja šo dzīvnieku pielāgojumus.
Apkopojot visu uzdevumu rezultātus, par uzvarētājiem kļuva: Zane Apele no Zilpues, Kristiāns Vištarts no Saldus un Edīna Kļava no Vidučiem. Veicināšanas balvas saņēma arī Jurģis Milaknis no Rekavas, Elgars Adelčs, Gustavs Vanags un Ilva Lāce par labākajiem rezultātiem kādā no jomām - kokaugu, ziedaugu, putnu balsu pazīšanā, kartes pārzināšanā.
Spēli noslēdzot, teicām lielu PALDIES Līgatnes dabas taku darbiniekiem par mūsu jauko uzņemšanu, kā arī spēles atbalstītājiem visa gada garumā - Latvijas Valsts mežiem, apgādam "Zvaigzne ABC", Latvijas Lauku tūrisma asociācijai Lauku ceļotājs, SIA "Karšu izdevniecība Jāņa sēta", SIA Gandrs, Dabas aizsardzības pārvaldei.

Seko mums:

Kalendārs

P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Meklēt

Imagemenu4

  • Nacionālais muzeju krājuma kopkatalogs

Muzeja darbību atbalsta