Jūs atrodatiesKā sagatavoties muzeja apmeklējumam

Kā sagatavoties muzeja apmeklējumam


Versija drukāšanaiVersija drukāšanaiSend to friendSend to friend
valis.jpg

Dabas muzeja ekspozīcijas ir iespējams apmeklēt gan patstāvīgi, gan izvēloties ekskursiju vai nodarbību ar muzeja darbinieku – gidu. Apmeklējot muzeju gida pavadībā, skolotājs un pavadošās personas nodrošina kārtību, savukārt muzeja darbinieks rūpējas par tēmas izklāstu atbilstoši pieprasītajai tēmai un bērnu vecumam.

Viena muzeja apmeklējuma laikā nav iespējams pamatīgi iepazīties ar visām ekspozīcijām, tādēļ mēs iesakām izvēlēties konkrētu tēmu, kuru ar vai bez gida aplūkot tuvāk.

Pirms došanās uz muzeju vēlams tēmu apspriest klasē, lai skolēni būtu nedaudz sagatavoti tam, par ko būs runa. Vēl labāki rezultāti ir tad, ja katram skolēnam dots uzdevums, kurš jāizpilda vai nu muzejā, vai arī balstoties uz šeit iegūtām zināšanām.
Ekskursijas un nodarbības ir jāpiesaka dažas dienas iepriekš, vēlams – nedēļu pirms došanās uz muzeju. Pirms zvanāt mums, iesakām iepazīties ar muzeja piedāvājumu. Ja neatradāt tieši Jums vēlamo tēmu, daudzos gadījumos ir iespējams to sagatavot, taču tas ir jāsaskaņo vismaz 10 dienas iepriekš.
Piesakoties Jums būs jāsniedz šādas ziņas:
Vēlamais apmeklējuma datums un laiks (tiks saskaņots ar vadītāju), izvēlētā tēma, skola, klase (bērnu vecums), kontaktpersonas vārds un tālruņa numurs.

Izmantojot Dabas muzeja sniegtos izglītojošos pakalpojumus (ekskursijas, muzejpedagoģiskās programmas, nodarbības un lekcijas) cenu sastāda ieejas biļete muzejā un samaksa par pakalpojumu atbilstoši Latvijas Dabas muzeja sniegto pakalpojumu cenrādim.

Ja plānojat veikt apmaksu ar pārskaitījumu, tad pēc nodarbības tēmas, datuma un laika saskaņošanas būs nepieciešams aizpildīt pieteikumu izglītības pakalpojumam (šī raksta pielikumā) un atsūtīt uz tajā norādīto epastu. Uz pieteikuma pamata muzejs izrakstīs rēķinu apmaksai.

Muzejs atrodas viegli pieejamā vietā Rīgas centrā.
Zvaniet, rakstiet, gaidīsim Jūs!
Izglītības nodaļas tālruņi – 67356051, 67356039
E pasts – ekskursijas@ldm.gov.lv

PielikumsIzmērs
pieteikums_rekinam_izgl_2019a1.doc62.5 KB
Iezīmes

Seko mums:

Kalendārs

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Meklēt

Imagemenu4

  • Nacionālais muzeju krājuma kopkatalogs

Muzeja darbību atbalsta