Jūs atrodatiesSākam devīto sezonu konkursam "Cielavas gudrības"!

Sākam devīto sezonu konkursam "Cielavas gudrības"!

Notikuma datums:
C, 22/10/2015 (Visu dienu) - P, 23/11/2015 (Visu dienu)
Acainais raibenis. Foto: U.Bērziņa

Šajā skaistajā krāsaino lapu laikā aicinām zinātkāros 5. un 6. klašu skolēnus sarosīties dalībai konkursā "Cielavas gudrības". Konkurss notiek jau devīto sezonu, un visi, kas vēlēsies, varēs pārbaudīt zināšanas un uzzināt daudz jauna un pārsteidzoša. Šajā sezonā meklēsim atbildes uz jautājumiem par rāpotājiem, dūcējiem un sīcējiem KUKAIŅIEM, vilnainajiem, zvīņainajiem ČETRKĀJAIŅIEM, spalvainajiem lidotājiem un dziedātājiem PUTNIEM un visbeidzot finālā par visiem šiem un arī par zaļajiem nestaigātājiem AUGIEM un raibajām SĒNĒM. Konkursā ir trīs atlases kārtas un fināls, var piedalīties vienā vai vairākās atlases spēlēs, bet uz finālu dodas labākie no atlases spēlēm. Atlases spēles notiek Dabas muzejā, kā arī sadarbības skolās novados. Ja izklausās interesanti - jāķeras pie pirmās atlases anketas - "KUKAIŅI" - tā atrodama pielikumā. Aizpildītu anketu lūdzam sūtīt uz Latvijas Dabas muzeju K.Baronā ielā 4, Rīgā, LV 1050, ar norādi "Cielavas gudrības" līdz 22.novembrim (pasta zīmogs) vai uz e-pastu diana.meiere@ldm.gov.lv Desmit labāko atbilžu autorus aicināsim uz spēli muzejā jau 5.decembrī. Lai veicas!