Jūs atrodatiesPirmās atlases anketas „Zeme” rezultāti

Pirmās atlases anketas „Zeme” rezultāti

Publicitātes foto

Konkursa „Cielavas gudrības” žūrija ir apkopojusi jaunās sezonas pirmās atlases anketas un ir gatava paziņot rezultātus!

Kopumā iesūtītas 122 komandu anketas no Aizupes, Babītes, Baložiem, Ciblas, Engures, Grobiņas, Gulbenes, Inešiem, Jelgavas, Jēkabpils, Kalnciema, Krotes, Ķekavas, Liepnas, Lubānas, Murmastienes, Ozolniekiem, Riebiņiem, Rīgas, Rugājiem, Rūjienas, Saldus, Saulkrastiem, Sējas, Siguldas, Stalbes, Straupes, Tilžas, Varakļāniem, Vārkavas, Ventspils un Zilupes.

Pirmā atlases spēle „Zeme” norisināsies 3.decembrī plkst. 12:00 Latvijas Dabas muzeja izstāžu zālē. Spēle notiks arī mūsu sadarbības skolās Bukaišos, Galgauskā, Vecpiebalgā, Vijciemā un Žīguros. Lai veicas dalībniekiem!

Labākie rezultāti un iespēja piedalīties klātienes spēlē ir sekojošām komandām:

1.  “Jelgavas meičas” (Eva Svirkovska, Kristiāna Bodniece, Viktorija Fišere) no Aizupes pamatskolas 5. klases

2.  “Cukuriņi” (Krista Janelsīte, Annija Sildere, Justs Jēkabsons) no Siguldas 1. pamatskolas 5. klases

3. “Topošie zinātnieki’ (Marianna, Ksenija, Darja) no Rīgas 13. vidusskolas 5. klases

4. “Straupes komanda” (Madara Elza Rudzīte, Kristers Rudzītis, Rēzija Šķestere) no Straupes pamatskolas 5. un 6. klases

5. “Gudrie bruņurupuči” (Ralfs Jankevics, Marlēna Gavare, Vilhelms Valters) no Rīgas Valda Zālīša sākumskolas 5. klases

6. “Dabas stihijas” (Kārlis Sproģis, Jēkabs Jostsons, Sanija Biele) no Rūjienas vidusskolas 5. un 6. klases

7. “Īsā priede” (Līva Skrupska, Jānis Vaškevics, Elīza Zeltiņa) no Ozolnieku vidusskolas 5. klases

8. “Ozolbērni” (Elizabete Kalniņa, Kēta Juta Kunce, Edijs Gutāns) no Lubānas vidusskolas 6. klases

9. “Gudrīši” (Armands, Gundega, Amanda) no Jelgavas 4. sākumskolas 5. klases

10. “Ceļojošie zinātnieki” (Mārtiņš Ričiks, Elza Burke, Dace Dārta Stīpniece) no Jelgavas 4. sākumskolas 5. klases

Paldies visām komandām par atsaucību un ieguldīto darbu pirmo anketu pildīšanā. Pavisam nedaudz līdz iekļūšanai labāko desmitniekā pietrūka komandām no Ciblas, Varakļāniem, Engures, Vārkavas, Krotes u.c. Tos, kuri šoreiz netika uz spēli muzejā, aicinām piedalīties otrajā atlases kārtā „Gaiss” – atlases anketa būs pieejama jau decembra beigās.

Šo spēles kārtu atbalsta Latvijas Valsts meži, Jāņa Rozes apgāds un Karšu izdevniecība Jāņa sēta”