Jūs atrodatiesMuzejā noslēgusies otrā atlases spēle "Kalni"

Muzejā noslēgusies otrā atlases spēle "Kalni"

spēle Kalni

Sestdien, 7.februārī, Dabas muzejā sagaidījām tos veiksmīgos, kuri bija iekļuvuši otrajā konkursa "Cielavas gudrības" atlases spēlē un noskaidrojām trīs labākos, kuri iekļuva konkursa finālā. Šoreiz spēle bija veltīta kalniem, un speles laikā "ceļojām" pa augstākajām virsotnēm, iepazinām kalnu augus un dzīvniekus. Dalībnieki prezentēja arī savus mājas darbus - īsus stāstus par kādu kalnu masīvu. Populārākie bija Alpu kalni Dienvidamerikā.
Par uzvarētājiem šajā spēlē kļuva: Kristiāna Jirjena no Skaistkalnes vidusskolas, Valts Frederiks Lapsiņš no Babītes vidusskolas un Edmunds Zelčs no Rugāju novada vidusskolas. Apsveicam! Trīs labākie piedalīsies sezonas finālspēlē jūnijā, pārējie var mēģināt startēt nākamajā atlases spēlē par okeāniem - atlases anketa ar jautājumiem būs pieejama marta sākumā.
Spēles dalībnieki saņēma jaukas balvas no Dabas muzeja, kā arī spēles atbalstītājiem.
Konkursu "Cielavas gudrības" šajā sezonā atbalsta: Dabas aizsardzības pārvalde, SIA "Karšu izdevniecība Jāņa sēta", Latvijas Valsts meži, SIA "Gandrs", SIA "Zvaigzne ABC" un Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs."