Jūs atrodatiesKonkurss "Gribi tici, gribi - nē!"

Konkurss "Gribi tici, gribi - nē!"

Eiropas platausis, autors Toms Burāns

Latvijas Dabas muzejs organizē komiksu un karikatūru konkursu „Gribi tici, gribi nē!” plašai mērķauditorijai. Konkursa mērķis ir popularizēt Latvijas Dabas muzeja gada dzīvnieku 2011 – sikspārni – Eiropas platausi.

Tas ir rets un aizsargājams zīdītājdzīvnieks, kurš iekļauts arī ES Biotopu direktīvas II pielikumā. Aizaudzis muižas parks un vecais pagrabs ir Ēdenes dārzs, kurā dzīvo un barojas daudzi dzīvnieki, arī Eiropas platausis, kurš nespēj pielāgoties mūsdienu apstākļiem. Sakopjot vidi, neļausim iet bojā tās iemītniekiem!

Savs darbiņš jānosūta uz e–pastu kristine.dzene@ldm.gov.lv vai uz adresi K. Barona 4, Rīga, LV 1050 līdz 30. septembrim (pasta zīmogs) ar norādi konkursam „Gribi tici, gribi nē!”. Lasīt vairāk par noteikumiem.

Konkursa uzvarētājiem  tiks organizēti īpaši pasākumi. Jaunākajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties pasākumā „Sikspārņu nakts muzejā”, ar nakšņošanu muzejā. Jauniešiem un pieaugušajiem būs iespēja piedalīties sikspārņu vērošanas pasākumā.