Jūs atrodatiesKonkursa “Cielavas gudrības” trešās anketas “KURZEME” rezultāti

Konkursa “Cielavas gudrības” trešās anketas “KURZEME” rezultāti

Venta

Dalībnieku komandas ir kārtīgi darbojušās un esam saņēmuši 77 anketas. Cītīgi pastrādājusi arī Cielavas gudrību žūrija, kura izlabojusi iesūtītos darbus, tāpēc pielikumā atrodami jaunākie rezultāti.
Joprojām aktivitāte ir liela un anketas atceļojušas no visas Latvijas - Aglonas, Augstkalnes, Biķerniekiem, Dricāniem, Dzelzavas, Gulbenes, Inešiem, Jelgavas, Kalnciema, Krotes, Lubānas, Ozolniekiem, Mārupes, Rekavas, Rēzeknes, Rīgas, Rugājiem, Salas, Saldus, Sējas, Siguldas, Skrundas, Stāmerienas, Tilžas, Vārkavas, Vecpiebalgas, Vidučiem, Vijciema, Viļakas, Zilupes un Žīguriem.

Vairs pavisam nedaudz un taps skaidrs, kuras 10 komandas būs kopvērtējumā ieguvušas vislielāko punktu skaitu, bet līdz tam vēl jāsagaida un jāizpilda nākamā konkursa anketa par Latgali, ko varēs atrast mājaslapā jau pavisam drīz.

Pievienotais fails: