Jūs atrodatiesKonkursa "Cielavas gudrības" septītā sezona noslēgusies

Konkursa "Cielavas gudrības" septītā sezona noslēgusies

Notikuma datums:
P, 02/06/2014 (Visu dienu) - P, 09/06/2014 (Visu dienu)
Cielavas_finals2014

Konkursa "Cielavas gudrības" septītās sezonas finālspēle notika 2.jūnijā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Tajā piedalījās 20 dalībnieki no visas Latvijas - gan atlases spēļu uzvarētāji Dabas muzejā, gan sadarbības skolu rīkoto konkursu uzvarētāji. Par uzvarētāju kļuva pagājušā gada otrās vietas ieguvēja Elīna Dukovska no Žīguriem. Labāko skaitā ierindojās arī Dārta Stivriņa no Rugājiem, Kristiāna Jirjena no Bārbeles, Iveta Kuzmika no Zilupes, Elīna Cirsiniece no Jersikas un Kristiāns Grudulis no Jelgavas. Apsveicam! Zinošākie dabas pazinēji tika noskaidroti pēc sarežģītu teorētisku un praktisku uzdevumu izpildes. Finālistus iepriecināja Dabas muzeja un sadarbības partneru sarūpētās dāvanas. Paldies par atbalstu sakām Dabas Aizsardzības pārvaldei, SIA "Gandrs", AS "Latvijas Valsts meži", SIA "Karšu izdevniecība Jāņa sēta", Latvijas Lauku tūrisma asociācijai "Lauku ceļotājs", "National Geographic Latvija", apgādam Zvaigzne ABC. Un protams arī Latvijas Etnogrāfiskajam brīvdabas muzejam! Visiem dalībniekiem un atbalstītājiem novēlam skaistu piedzīvojumiem pilnu vasaru un daudz spēka nākošajai mācību un darba sezonai!