Jūs atrodatiesKonkursa “Cielavas gudrības” pirmās anketas “VIDZEME” rezultāti

Konkursa “Cielavas gudrības” pirmās anketas “VIDZEME” rezultāti

Vidzemes_jurmala

Paldies par atsaucību un interesi piedaloties pirmās anketas uzdevumu risināšanā! Iepazīta neliela daļa no Vidzemes ģeogrāfijas un dabas vērtībām, bet jau 23. novembrī būs pieejama otrā anketa par Zemgali.
Saņēmām 85 anketas no Aglonas, Aizupes, Augstkalnes, Biķerniekiem, Dricāniem, Dzelzavas, Gulbenes, Inešiem, Jelgavas, Kalnciema, Krotes, Lubānas, Mārupes, Rekavas, Rīgas, Rugājiem, Rūjienas, Salas, Saldus, Sējas, Siguldas, Skrundas, Stāmerienas, Straupes, Tilžas, Vārkavas, Vecpiebalgas, Vidučiem, Vijciema, Viļakas, Zilupes un Žīguriem.
Pirmie punkti ir nopelnīti un pielikumā var iepazīties ar rezultātu tabulu. Daudzām komandām ir līdzīgs iegūto punktu skaits, kā arī atšķirības starp rezultātiem ir neliela, tāpēc aicinām turpināt krāt punktus, sagatavojot atbildes uz nākamajām konkursa anketām!

Pievienotais fails: