Jūs atrodatiesKonkursa "Cielavas gudrības" otrā spēle "MEŽS"

Konkursa "Cielavas gudrības" otrā spēle "MEŽS"

Notikuma datums:
S, 01/02/2014 - 12:00 - 15:00
Platlapju mežs

Otrā atlases spēle "Mežs" norisināsies š. g. 1.februārī plkst. 12:00 Dabas muzeja Zooloģijas ekspozīcijā. Atlases spēle paralēli norisināsies konkursa "Cielavas gudrības" sadarbības skolās - Žīguru, Bukaišu, Vijciema un Galgauskas pamatskolās, kā arī Vecpiebalgas vidusskolā.

Otrajā atlases spēlē muzejā aicināti piedalīties skolēni no Babītes vidusskolas, Rugāju novada vidusskolas, Varakļānu vidusskolas, Aizputes vidusskolas, Zilupes vidusskolas, Jelgavas 4. sākumskolas un Skrundas vidusskolas. Dalībnieku vārdus paziņosim, kad tie būs apstiprinājuši dalību spēlē.

Kopumā Dabas muzejam iesūtītas 49 anketas no 16 skolām – Aizputes vidusskolas, Babītes vidusskolas, Inešu pamatskolas, Jelgavas 4. sākumskolas, Kaunatas vidusskolas, Krotes Kronvalda Ata pamatskolas, Matīšu pamatskolas, Mežgaļu pamatskolas, Mežvidu pamatskolas, Murmastienes pamatskolas, Rugāju novada vidusskolas, Skaistkalnes vidusskolas, Skrundas vidusskolas, Varakļānu vidusskolas, Zemītes pamatskolas un Zilupes vidusskolas. Statistika par sadarbības skolās saņemto anketu skaitu vēl tiek apkopota.

Konkursu atbalsta SIA "Karšu izdevniecība Jāņa Sēta", Dabas aizsardzības pārvalde, AS „Latvijas valsts meži”, Lauku tūrisma asociācija „Lauku ceļotājs”, National geographic Latvija, SIA „Gandrs”.